Spalio 11 dieną, Šiaulių arenoje, vyko kiokušin karate „Saulės miesto taurė 2025“ varžybos, kuriose varžėsi net arti 700 šios sporto šakos pradedančiųjų, nes varžėsi jaunieji sportininkai nuo 6 iki 14 metų amžiaus grupėse.
Šiose varžybose dalyvavo ir 15 Jonavos „Kumite“ (treneriai Valdas Braslauskas, Alfredas Jakštas) klubo jaunieji sportininkų. Šiame klube sportuoja ir ne vienas Jonavos „Panerio“ pradinės mokyklos mokinys. Būtent jonaviečiai taip pat pasidabino apdovanojimais savo kategorijose.
„Panerio“ pradinės mokyklos 4c klasės mokinys Gytis Dargužis dalyvavo dešimtmečių 10 KYU varžybose ir tapo nugalėtoju. Pusfinalyje paneriukas įveikė Mažeikių „Kaminaris“ klubo atstovą, o finale pranoko uostamiesčio „Shodan‘ klubo sportininką bei šiose grupėje tapo nugalėtoju.
Tarp įvairių grupių ant prizininkų pakylos lipo ir dar vienas paneriukas, 3c klasės mokinys Vytis Rimkus. Šis „Kumite“ klubo atstovas prasibrovė į finalą ir jame nusileido šeimininkui, klubo „Tori“ atstovui bei iškovojo aukštą antrą vietą.
Jonavos jaunieji sportininkai nemažai prizinių vietų iškovojo ir kitose amžiaus grupėse bei kategorijose. Keturiolikmečių berniukų A kategorijoje antrąją vietą iškovojo „Kumite“ klubo atstovas Elvinas Barauskas, U13 A kategorijoje Majus Čekanavičius tapo nugalėtoju, devynmečių berniukų A kategorijoje Dominykas Kudelis užėmė antrąją poziciją, Ąžuolas Jankauskas (U9 berniukai A kateg.), Eirinas Autukas (U10 berniukai, A kateg.) ir Kotryna Gutauskaitė (U8 mergaitės, 8 KYU) užėmė trečiąsias vietas. Jonavietis Martynas Bakanauskas (U11 berniukai, 10 KYU), Armandas Lukoševičius (U8 berniukai, 8 KYU), Jokūbas Melničuk (U14 berniukai, A kateg.) ir Marius Jakaitis (U8 berniukai, 8 KYU) bei Pijus Vasiliauskas (U8 berniukai, 8 KYU) tapo varžybų nugalėtojais.
Kęstutis Putelis
