Rekordai, rekordai…

Tęsiasi 2025 metų Lietuvos futbolo sezonas. Futbolo aikštelėse rungtyniauja tiek jaunimas, tiek vyresni futbolininkai, tiek moterys. Neseniai savo sezoną pradėjo ir salės futbolininkai. Visgi, stebint įvairius šalies čempionatus ar pirmenybes, į akis krenta ne tik rekordiniai futbolo rezultatai, bet tai, jog kai kurios komandos tik dalyvauja, kad dalyvauti. Psichologiškai tokie rezultatai gali pralaimėtojus stipriai paveikti…

Jau nieko nestebina, kad nežiūrint į čempionatų lygį, moterų ar merginų pirmenybėse jau galima pamatyti ir kai laiminčios komandos muša po 20 įvarčių ir daugiau. Įvairių amžiaus grupių jaunimo varžybose tenka matyti ir ne vieną kartą besikartojančius 10, 15 įmuštų įvarčių.

Visgi, praėjusią savaitę statistikoje „užkliuvo“ vienas  visiškai nepadorus rezultatas. Lietuvos jaunimo U-16 pirmosios lygos čempionato Šiaurės-Vakarų grupėje rungtyniaujanti Klaipėdos FM B komanda savo varžovus Joniškio „Saned“ tiesiog mindė ir juos įveikė „tik“ 44:0!

Tai buvo ketvirtasis turas. Pažiūrėjus, kaip žaidžia šio amžiaus Joniškio jaunimo komanda, tenka tik stebėtis, nes per 4 rungtynes jie jau praleido 96 įvarčius!

Rekordas rekordu, bet ar tai jau panašu į futbolą?..