Redakcijai parašė pasipiktinusi Asta G.: „Noriu paklausti, kas atsakingas už lauko gerovės darbų atlikimo kokybę prie Lietavos g.37-ojo namo? Taip atgrubnagiškai išklotos trinkelės, kad nakties metu išsilauši koją net ir būdamas jaunas žmogus.
O nelaimė vis tik ėmė ir įvyko: mano 86 metų mama – sveika, energinga, aktyvi moteris – dabar turi gulėti su lūžusiu šlaunikauliu, pooperacinis gijimas bus ilgas ir labai sudėtingas, su neaiškiomis pasekmėmis.
Kad dirba bukagalviai atgrubnagiai, tai jau ir taip aišku, bet jei savivaldybė moka tokiems pinigus, ar jai nerūpi atliktų darbų kokybė? Kyla hipotetinis klausimas: tvarkome gerbūvį, bet gal buvo geriau palikti senas plyteles, nors visų kaulai būtų sveiki…
Šiandien fotografuodama su grauduliu stebėjau moterį su ramentais, bandančią tą kliūtį įveikti, ir, žinot, jai taip pat tai buvo nemenkas iššūkis. Mūsų meras daug šneka, tai gal pabandys ir šįkart ką nors atsakyti? Klausimas, tikiuosi, neliks pakibęs ore?“
Savivaldybės Bendrojo skyriaus Komunikacijos poskyrio vedėja Jovita Stanevičiūtė: Apgailestaujame dėl nelaimės ir linkime kuo greičiau pasveikti, tačiau, apsilankius aprašytoje vietoje, paaiškėjo, kad minimas bortas nesusijęs su atliktais kiemo tvarkymo darbais, ir jis nepriklauso teritorijai, kurią buvo suplanuota sutvarkyti.
Nepaisant to, siekiant, kad gyventojų aplinka būtų tvarkinga, jo remonto darbai jau užsakyti. Šalia to primename, kad, norint greito ir efektyvaus tokių problemų sprendimo, vertėtų kreiptis tiesiai į miesto seniūniją.
„Alio Jonavos“ inf.
