Paskelbtas Futbolas

L. Stonkus sezono pabaigoje tikisi dar išbėgti į aikštę

Ketvirtadienis, 10 November 2016 09:01 Parašė 

Jonavos „Lietava“ sezono pabaigoje sulaukė dar vieno pastiprinimo. Nors buvo prognozuota, kad po pėdos lūžio komandos puolėjui Laurynui Stonkui sezonas yra baigtas, visgi žaidėjas sparčiai sveiksta ir tikisi savo klubui padėti sėkmingai baigti pirmąjį sezoną.

Rugsėjo pradžioje vienam iš klubo lyderių treniruotės metu lūžo dešinės pėdos padikaulis. Tuo metu L. Stonkus su penkiais įvarčiais buvo vienas iš dviejų rezultatyviausių klubo žaidėjų, o trauma, pirminėmis prognozėmis, turėjo priversti jį baigti debiutinį sezoną.

„2012 m. turėjau rimtą kelio traumą, dėl kurios buvau iškritęs visiems metams. Tai antra mano rimtesnė trauma, bet ne tokia baisi kaip pirmoji. Du mėnesius negalėjau žaisti, bet psichologiškai buvo daug lengviau. Trauma visada nusodina, bet stengiuosi žiūrėti į tai iš gerosios pusės. Niekas be reikalo nevyksta gyvenime. Galėjau kad ir priverstinai pailsėti, pažiūrėti į viską iš šono“, – sakė L. Stonkus.

Šiuo metu L. Stonkus jau pradėjo individualiai sportuoti ir nori sezono pabaigoje dar pasirodyti aikštėje. „Prieš porą savaičių nuėmė gipsą. Tada kelias dienas atlikau specialias medikų nurodytas procedūras, paskui pats pradėjau namuose papildomai dirbti stiprindamas koją. Vėliau ėmiau po truputį bėgioti, dirbau kartu su mūsų klubo kinezeterapeutu. Jaučiuosi visai gerai. Maždaug nuo kitos savaitės pradžios jau turėčiau pradėti treniruotis kartu su komanda. Norisi išbėgti ir padėti vaikinams kovoti dėl penktos vietos. Aš labai tikiuosi, kad galėsiu tą padaryti“, – kalbėjo „Lietavos“ puolėjas.

Laurynas jau buvo įtraukas tarp atsarginių žaidėjų „SMScredit.lt A lygos“ XXXI turo rungtynėse su Klaipėdos „Atlantu“, tačiau aikštėje nepasirodė. „Įtrauktas buvau, bet nebuvo šansų išeiti į aikštę. Dar nejutau, kad esu pasirengęs. Nors dabar jaučiuosi visai neblogai, bet koją dar pamaudžia, ypač tai pasijuto sėdint šaltyje per varžybas ant suoliuko. Tačiau, manau, jau kitose rungtynėse galėsiu sužaisti šiek tiek minučių. Labai noriu išbėgti į aikštę“, – vylėsi žaidėjas.

Žaidėjas nuo komandos, kurios kapitonu buvo didžiąją sezono dalį, niekur nebuvo nutolęs. Lankydavosi ne tik varžybose, bet ir treniruotėse. Nepaisant kelių iš eilės pralaimėjimų, paskutinis susitikimas uostamiestyje, kai „Lietava“ varžovams priešinosi iki paskutinių akimirkų, jį nuteikia pozityviai.

„Rezultatai rodo, kad banguotai žaidėme. Iš pradžių viskas buvo labai gerai, bet kai įvykdėme savo pagrindinį sezono tikslą neiškristi iš lygos, prasidėjo pralaimėjimai. Nežinau, gal atsipalaidavome, gal ir noro didesnio trūko. Bet paskutinėse rungtynėse su „Atlantu“ vėl gerai atrodėme, tad tikiu, kad sezono pabaigoje galime dar geriau pasirodyti nei paskutiniame mače. Norime penktos vietos, niekas, manau, dar neprarasta“, – teigė L. Stonkus.

Šiuo metu „Lietava“ (6 vieta, 29 taškai) dviem taškais atsilieka nuo iš penktos vietos juos išstūmusio Kauno „Stumbro“, o artimiausias rungtynes Jonavos klubas žais lapkričio 20 d. Vilniuje su „Trakais“.

fklietava.lt informacija