Jonavos rajone baigiamas šildymo sezonas

Jonavos rajono savivaldybės meras pasirašė potvarkį, kuriuo skelbia šildymo sezono pabaigą Jonavos rajone nuo 2025 m. balandžio 16 d.

Šilumos tiekimas vartotojams bus nutrauktas per 3 darbo dienas.

Šildymo sezonas ugdymo ir gydymo įstaigose gali būti tęsiamas informavus šilumos tiekėjus.