Liko be atkrintamųjų

Kovo 21 d. oficialiai startavo 24 – asis ir paskutinysis Nostra.lt – RKL reguliaraus sezono turas, kuriame paaiškėjo visos 12 komandų, stosiančių į kovą dėl lygos trofėjaus.

Dėl vietos aštuonete B diviziono A grupėje atkakliai kovojusi Jonavos sporto centro (12/12) komanda liko be atkrintamųjų. Savo sirgalių akivaizdoje rungtyniavę jonaviečiai 59:71 (19:22, 19:7, 10:25, 11:17) nusileido Trakų – Trakai SC komandai (17/6).

Po pirmos rungtynių dalies šeimininkai turėjo solidžią persvarą ir buvo priekyje (38:29). Visgi Trakai pasiduoti neketino – trečio kėlinio pabaigoje perėmė iniciatyvą ir persvėrė rezultatą savo naudai (54:48). Jonava dar bandė vytis varžovus ketvirtajame kėlinyje (61:56), tačiau užtikrinčiau atrodė Trakai išlaikė pranašumą ir triumfavo po įnirtingos kovos.

Trakų komandoje labiausiai spindėjo Karolio Butkaus ir Rapolo Ražio duetas kartu surinkęs po – 16 taškų, B.Aleliūnas – 14, K.Surgelas – 12.

Jonavos komandoje Mantas Gezevičius surinko 19 taškų, Nojus Pantkrajevas – 18, Arminas Puišys – 16. Vienas komandos lyderių Šarūnas Dambrauskas pelnė vos 1 tašką, pramesdamas iš žaidimo visus septynis metimus.

Po 12 pergalių ir 12 pralaimėjimų rezultatą pateikė net trys komandos, tarp kurių buvo ir Jonavos SC ekipa. Septintąją vietą užėmė Kaišiadorių „Savingė“, o aštuntąją – Vilniaus KM. Tokį pat rezultatą pademonstravo ir Jonavos SC, bet dėl prastesnio tarpusavio rezultatų, jonaviečiai liko devintoje vietoje ir už atkrintamųjų ribos. Nors trūko tikrai labai nedaug…

Kęstutis Putelis