Paskelbtas Sportas

Septynmečio tenisininko sėkmingas žaidimas sostinėje

Pirmadienis, 31 October 2016 11:33 Parašė 

VšĮ „Vilniaus teniso akademija“ organizavo taurės varžybas, kuriose save galėjo išmėginti ir pradedantieji, ir kiek pažengę teniso mėgėjai. Tarpusavyje grupėse, o vėliau ir atkrintamosiose varžybose rungtyniavo septynių, devynių ar dešimties metų sulaukę vaikai. Šie tarpusavyje rungtyniavo tiek berniukų, tiek ir mergaičių grupėse.

Šiose nereitinginėse vaikų varžybose 7 metų ir jaunesnių grupėje (21 dalyvis) tarp berniukų iš Vilniaus, Šiaulių, Klaipėdos, savo jėgas išmėgino ir jonavietis Ugnius Remeikis. Šis septynmetis teniso mėgėjas, treniruotes lanko sporto klube „Lauko tenisas visiems“ (prezidentas Arūnas Narbutas) bei atstovauja G. Sabeckio teniso mokyklą. Ilgiau nei metus laiko besidomintis tenisu, septynmetis jonavietis jau pasiekė ir savo pergalių. Sostinėje vykusiame vaikų turnyre, U. Remeikis savo pogrupyje buvo nesustabdomas ir visus varžovus įveikė be didesnio vargos.

Mažesnėje aikštelėje ir iki 10 taškų rungtyniavusių vaikų aštuonete atsidūrė ir jonavietis U. Remeikis, kuriam tai buvo tikrai geras pasiekimas, bet kaip sakoma, apetitas auga bevalgant. Įveikus ir ketvirtfinalio barjerą, buvo jau galima pagalvoti ir apie galimą prizinę vieta. Reali galimybė pasidabinti medaliu atsirado, kai U. Remeikis po dramatiškos kovos pusfinalyje 12/10, 12/10 parklupdė Juozą Juozapavičių iš Vilniaus teniso akademijos ir bet kokiu atveju patekdamas į finalą, jau buvo užsitikrinęs prizinę poziciją. Finale jonavietis neprilygo Klaipėdos teniso akademijos atstovui Erikui Maskolaičiui (4/10, 6/10), bet po turnyro U. Remeikis džiūgavo antrąja iškovota vieta.

Gytis RAMANAUSKAS