Atkrintamosiose nepadėjo ir namų sienos

Pajėgiausios aštuonios Baltijos moterų lygos komandos pradėjo atkrintamąsias varžybas. Labai skirtingai savo susitikimus baigė abi Lietuvos komandos. Reguliariajame sezone pirmąją vietą užėmusios „Kaunas-VDU“ tinklininkės svečiuose be didesnio vargo 3:0 įveikė „VK Jelgava“ ekipą.

Tačiau septintojoje vietoje buvusi Jonavos „Aušrinė-JSC“ (trenerė Raimonda Strelkauskaitė) savo pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes žaidė Jonavos sporto centro salėje su antrąją poziciją iškovojusią „Rae Spordikool/VIASTON“ iš Estijos. Deja, pasipriešinti varžovėms nepavyko.

Dar antrajame sete Jonavos tinklininkės dar mėgino pakreipti įvykių eigą ir turėjo nedidelį deficitą, bet teko pripažinti varžovių pranašumą visuose trijuose setuose. Pirmasis mačas buvo pralaimėtas rezultatu 0:3 (16:25, 21:25, 16:25).

Jonavos ekipos gretose Miglė Šidlauskaitė pelnė 9, Iryna Jakutavičienė – 7, Emilija Barkauskaitė ir Yana Piantkovska – po 6 taškus.

Kituose šio etapo  susitikimuose Rygos tinklinio mokykla/LU 1:3 nusileido kitai latvių sostinės ekipai RSU/MSG, o Talino „TalTech/Macta Beauty“ (Estija) 3:1 pranoko Tartu „TU/Bigbank“ (Estija) klubą.

Jau šį savaitgalį bus žaidžiami atsakomieji susitikimai. Vasario 22 d., šeštadienį, Jonavos tinklininkės rungtyniaus jau svečiuose, Rae mieste (17.00 val.), o jei prireiktų trečiojo mačo, jis vėl vyktų Estijoje vasario 23 d., sekmadienį (13.00 val.)

Kęstutis Putelis