Paskelbtas Gaisrai

Gaisrai. Ugnis apgadino automobilį

Antradienis, 25 October 2016 09:45 Parašė 

Ugnis apgadino automobilį

Spalio 19 d., 15 val. 37 min., Makštavos k. (Upninkų sen.) degė automobilis „Seat Toledo“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, transporto priemonės salonas, sudegė priekiniai ratai. Gaisro priežastis – gedimai kuro tiekimo sistemoje.

Vaikai supleškino medinį tvartą

Spalio 19-osios vakarą, apie 23 val., gautas pranešimas, kad Pasraučių k. (Bukonių sen.) dega medinis tvartas. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms, atvira liepsna degė medinis garažas ir rūkykla. Gaisro metu pastatas sudegė iki pamatų. Manoma, kad ugnį įplieskė paišdykauti sumanę vaikai.

Sprogo katilas, nukentėjo vyras
Spalio 22-ąją Fabriko g. 44 name, kuriame yra įsikūrusios kelios medienos apdirbimu užsiimančios įmonės, nugriaudėjo sprogimas. Nelaimė įvyko apie 7 val. 50 min.

Netrukus į nurodytą vietą atvyko ugniagesiai, medikai ir policijos pareigūnai. Paaiškėjo, kad UAB ,,Jonavos stalius“ katilinėje dėl sprogusio katilo užsidegė aplinkui sukrautos degios medžiagos. Gaisro metu aprūko katilinės sienos ir lubos. Sprogimo metu iš katilo išsiveržusiais vandens garais apdegė vyras (gim. 1978 m.), kuris dėl 50 proc. kūno nudegimo paguldytas į Kauno ligoninę.

Labiausiai tikėtina, kad katilas sprogo dėl susidariusio per didelio slėgio katile ir nesuveikus apsauginiam vožtuvui.

 

Jonavos PGT

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros

vyresn. inspektorius Artūras ALDONIS