Paskelbtas Renginiai

Rudens karūna žemei

Penktadienis, 14 October 2016 10:44 Parašė 

Ruduo - tai pats nepastoviausias savo orais ir nuotaikomis metas, jis turtingiausias gamtos spalvomis, vaizdais bei derliaus gausa. Tai metas, kuomet medžių lapai dabinasi ryškiomis spalvomis, o gamtos sukurtas kraštovaizdis gali sužavėti kiekvieną.

Šią savaitę Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro bendruomenė pakvietė visus į šventę bei kūrybinių darbų parodą „Rudens karūna žemei“. Šventėje svečiavosi Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotojas E. Sabutis, Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja V. Šadauskienė, seimo nario padėjėja L. Slovikienė. Šventės svečiai turėjo galimybę išvysti nuotaikingą spektaklį ,,Pelenės istorija“ (spektaklį režisavo soc. darbuotojas D. Ulachovič), kur centro lankytojų suvaidinta linksma pasakos interpretacija suteikė visiems daug džiugių ir nepakartojamų akimirkų. Kiek vėliau renginio svečiai buvo pakviesti pasigėrėti neįgaliųjų veiklos centro gyventojo A. Carevo tapytais paveikslais.

Šventės metu buvo pristatyta ir kūrybinių rudens darbų paroda, kurios tikslas - stebėti gamtos kitimą, jos grožį, pagerbti visas gyvosios gamtos formas, atkreipti dėmesį į žmonijos ir gamtos tamprų ryšį, įvertinant suteiktą džiaugsmą ir prasmę žmonių gyvenimui. Palaikydami akciją ,,Už saugią Lietuvą, už saugią Jonavą“, o tuo pačiu palaikydami ir tvarką gamtoje, Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro lankytojai gamino įvairius darbelius, parodydami kaip kūrybiškai bei efektyviai galima panaudoti surūšiuotas atliekas.

Visi renginio dalyviai sutiko, jog panašūs renginiai ne tik ugdo jaunuolių saviraišką ir kūrybiškumą, bet ir formuoja ekologinę sąmonę, pasaulėžiūrą bei etiką. Kūrybinių rudens darbų paroda veiks iki lapkričio mėn. 11 d., tad Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro bendruomenė maloniai kviečia visus norinčius joje apsilankyti, o kartu ir dar kartą išvysti spektaklį „Pelenės istorija“ (apie atvykimą prašome informuoti tel.: +370 640 62212).

Rasa Baniulienė