SKAITYTOJAS KLAUSIA. Medžiai virto jau seniai

Į redakciją kreipėsi jonavietė Vilija G. Moteris sakė, kad šalia Neries prie pasivaikščiojimo tako guli išvirtę medžiai. Jų yra prie geležinkelio tilto, šalia Varnutės, šalia J. Ralio g. tilto, dar keliose vietose. Moteris domisi, kas tvarko medžius? Audros jau praėjo seniai, o medžiai vis dar guli.

Jonavos rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos poskyrio atsakymų į užklausas ir informavimo tarnautojas Evaldas Utyra: Visi nuvirtę medžiai ir šakos po audros buvo iš pradžių patraukti į šalį, kad netrukdytų eismui ir pėstiesiems, vėliau medžiai tvarkomi, išvežami. Seniūnija sutvarkys šakas ir paminėtose vietose.

„Alio Jonavos“ inf.