Paskelbtas Rajono naujienos

Paminėta vietos savivaldos diena

Trečiadienis, 12 October 2016 09:08 Parašė 

Praėjusį pirmadienį Jonavos rajono savivaldybės darbuotojai paminėjo Vietos savivaldos dieną. Juos sveikino, linkėjo ištvermės, sveikatos mero pavaduotojas Eugenijus Sabutis, administracijos direktorius Valdas Majauskas, LR Seimo narys Rimantas Sinkevičius.

Kolegoms savivaldybininkams sveikinimą atsiuntė rajono meras Mindaugas Sinkevičius: „Kaip ir kasmet spalio 10 d. minime Vietos savivaldos dieną. Šiais metais dėl darbinių įsipareigojimų Briuselyje negalėsiu būti kartu ir pasveikinti Jūsų gyvai, tačiau mintimis esu Jonavoje ir noriu Jums perduoti bent kelis padėkos žodžius elektroniniu būdu. Dėkoju visiems, kurie kaip ir kasmet nuoširdžiai dirba dėl Jonavos ir jonaviečiams. Ne visada šis darbas matomas plika akimi, ne visada jis tinkamai įvertinimas. Tikrai ne visada už atliekamą darbą Jūs sulaukiate tinkamos padėkos. Tačiau Jonava - daugelio mūsų gimtieji namai ir aš džiaugiuosi, kad kasmet vis labiau jaučiu vyraujantį šeimininkiškumo jausmą, reiklumą ir norą nelikti nuošalyje sprendžiant įvairias problemas ar įgyvendinant politikų sumanymus. Džiaugiuosi, kad mūsų darbas ir daroma pažanga yra matoma įvairių savivaldybių darbą vertinančių institucijų. Kyla įvairiausi mūsų savivaldybės reitingai ir auga vietos vertinimo lentelėse. Bet labiau nei šie pokyčiai mane džiugina Jūsų parodoma iniciatyva, ne ,,valdiškas“ komandinis darbas, bendradarbiavimas organizacijos viduje, socializacijos ir bendro laisvalaikio iniciatyvos. Džiaugiuosi, kad mūsų darnus kolektyvas sugeba susidoroti su pačiomis kebliausiomis situacijomis. Ačiū Jums visiems už tai! Būkite sveiki!“

Jonavos rajono savivaldybės mero padėkos raštais Vietos savivaldos dienos proga už ilgametį, nepriekaištingą darbą valstybės tarnyboje apdovanota jau 30 metų dirbanti Tarybos sekretoriato vyriausioji specialistė Edmunda Albina Balsytė, 25-erius - Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Edita Jakutienė. Pagerbti tie, kurie savivaldai atidavė 20 ir 10 metų.

Kad šventė išties būtų šventiška, tuo pasirūpino Jonavos kultūros centras (renginio vedėja – Kristina Jaskūnienė). Linksmai nuteikė vaizdo filmas: vaikai kalbėjo, kokią įsivaizduoja Jonavą, kaip supranta biudžetą ir pan.; klausėmės Šveicarijos kultūros centro skaitovių Adelės ir Rugilės Ciukšaičių; solistės Kamilės Balabonaitės atliekamų kūrinių, sveikinimą be žodžių skyrė mimas Virgilijus Bortkevičius. Renginį vainikavo nuotaikingos instrumentinio ansamblio „Rapsodija“ (vadovas Edvardas Ratautas) melodijos.

Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ