Paskelbtas Futbolas

Trenerių kaita „Vikingai“ komandoje

Antradienis, 18 June 2024 11:38 Parašė 

Nors iki naujojo Lietuvos salės  futbolo (futsal) čempionato dar tolokai, tačiau jau dabar komandose vyksta rotacijos tiek trenerių štabuose, tiek žaidėjų tarpe. Naujų žinių pranešė ir Jonavos „Vikingai“. Per paskutinius kelerius metus komandai vadovavo ukrainietis Aleksandras Danylenka. Su šiuo treneriu „Vikingai“ tris kartus tapo šalies sidabro medalių laimėtojais bei sykį į viršų kėlė futsal taurę.

Visgi, „Vikingų“ ir trenerio A. Danylenkos keliai išsiskyrė. Tačiau iš Lietuvos treneris neišvyksta ir jau keliasi į kitą komandą, kuri naujajam sezonui kelia gan aukštus tikslus. A. Danylenka nuo šiol treniruos kitą aukščiausios lygos FK „Akmenė“-SC ekipą.

Tuo tarpu Jonavos „Vikingai“ nesėdi sudėję rankų ir jau turi naują trenerį. Ateinantį sezoną komandą treniruos specialistas iš Juodkalnijos Vasko Vujovic. Juodkalnijos, Latvijos, Suomijos, Graikijos, Libano ekipas treniravęs specialistas pasiruošęs priimti naujus iššūkius Lietuvoje.

Keturis kartus Suomijos čempiono, du kartus Latvijos vicečempiono, 2023/24 metų Latvijos taurės laimėtojo paskutinė stotelė buvo RFS Futsal bei Latvijos futsal nacionalinė rinktinė.