Jonavos jaunosios tinklininkės – turnyre Lenkijoje

Gegužės pabaigoje Lenkijoje vyko 19-tasis tarptautinis tinklinio turnyras skirtas atminti Stanizlawa Przekopa. Turnyre susitiko 15 mergaičių komandų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos bei Bosnijos ir Hercegovinos. Jonavos sporto centrui atstovavusios tinklininkės užėmė 5 vietą. Tačiau svarbiausia, jog ši kelionė ir dalyvavimas tarptautiniame turnyre merginoms buvo labai naudinga ir svarbi patirtis.

Sportininkės (M. Anusevič, A. Petkutė, G. Sereikytė, D. Steponavičiūtė, A. Šimanskaitė, M. Ščiukaitė, L. Novikaitė, E. Zigmantaitė, G. Liutkevičiūtė, A. Domarkaitė, S. Smirnovaitė) ne tik pasisėmė sportinės, varžybinės patirties, tačiau tuo pačiu patyrė daugybę gerų emocijų. Naudingiausia komandos žaidėja buvo pripažinta Milana Anusevič. Merginas treniruoja ir varžyboms ruošė trenerė Lija Darandovienė (turnyro metu merginas lydėjo ir joms padėjo trenerė Dalia Budrikaitė).