Paskelbtas Krepšinis

Lietuvos krepšinio rinktinę matysime ir mūsų mieste

Pirmadienis, 06 May 2024 16:01 Parašė 

Besibaigiant klubiniam krepšinio sezonui artėja ir naujos batalijos – vasarą visus sporto gerbėjus suvienys Paryžiaus olimpiada. Dėl kelialapio į Prancūziją kovos ir Lietuvos rinktinė, kurios dar laukia atranka Puerto Rike liepos 2–7 dienomis. Sėkmės atveju, liepos 27–rugpjūčio 11 dienomis lietuviai grumsis dėl olimpinių medalių.

Pristatytas rinktinės draugiškų rungtynių tvarkaraštis:

Birželio 10-ąją: Lietuva – Libanas (Jonavoje)

Birželio 12-ąją: Lietuva – Libanas (Kėdainiuose)

Birželio 14-ąją: Lietuva – Libanas (Panevėžyje)

Birželio 23-ąją: Lietuva – Slovėnija (Vilniuje)

Birželio 25-ąją: Lietuva – Slovėnija (Slovėnijoje)

Apžvelgtas ir rungtynių lokacijų pasirinkimas – rečiau rinktinės lankomos arenos nusižiūrėtos plečiant krepšinio geografiją. Planuota apsilankyti ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau šis planas neišdegė.

„Visi mes esame susikoncentravę į sportinius iššūkius, jie yra svarbiausi, bet sprendžiame ir paralelines užduotis – socialinė ir komercinė. Mums labai svarbu, kad rinktinė žaistų kuo plačiau, kuo daugiau miestų ir būtų kuo arčiau gerbėjų. Pasirengimo planas dėliojamas taip, kad rinktinė migruotų, aišku, atsižvelgiant į sportinį interesą. Rinktinė žais gal kiek ir neįprastose vietose – Jonavoje, Kėdainiuose, vėliau ir Panevėžyje. Pagrindinis etapas bus Vilniuje, o po atrankos, tikrai tikime, kad ją įveiksime, su Ispanija žaistume Kaune, mintimis apie rinktinės planus dalinosi Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Rezervinės ir pagrindinės rinktinių sąrašai bus paskelbti artimiausiomis savaitėmis. Tad greičiausiai Jonavos sporto arenoje draugiškas rungtynes su Libanu rungtyniaus rezervinė šalies vyrų krepšinio rinktinė

KĘSTUTIS PUTELIS