Paskelbtas Laisvalaikis

7 labiausiai pasaulyje pripažinti juvelyrikos dizaineriai: pamatykite jų kurtus žiedus

Ketvirtadienis, 02 May 2024 10:02 Parašė 

Sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų kūrėjai yra menininkai, filosofai, architektai, amatininkai... Visų šių įgūdžių reikia norint sukurti išskirtinius, pasaulyje pripažintus, žiedus, apie kuriuos vėliau kalba visi. Pristatome 7 žiedus, kurie nuskambėjo juvelyrikos mados pasaulyje.

  1. „Veraggio“

Dizainerių vestuviniai žiedai – vienareikšmiškai atima žadą. „Veraggio“ įkūrėjas Barry Verragio papuošalus kuria nuo 14-os metų, todėl jo patirtis – neišsemiama. Visą savo dėmesį ir kūrybiškumą jis skiria nuotakų rinkai, todėl gamina unikalius sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus.

Jis žinomas dėl savo meilės kreivoms linijoms ir dekoratyviniams elementams. B. Verragio stengiasi parodyti deimantų grožį, pavyzdžiui, sukurti „Lumino“ aplinką, kuri apšviečia visus brangakmenio paviršius.

Kartą jis pasakė: „Niekada nedarysiu tvirtinimo, kuris atimtų vidinį deimanto grožį, todėl akcentuojame pagrindinius ir šoninius akmenis.“

1

  1. Simon G

Tai – tradicinė elegancija, kuri susilieja su šiuolaikiškumu. „Beirut-born“ dizaineris Simon G yra pasakęs: „Kurti papuošalus yra visa apimanti aistra, tai mano hobis. Tai mano gyvenimas.“

Nors dabar daugelis dizainerių dirba su kompiuteriais, šis kūrėjas vis dar piešia eskizus ranka prieš pereidamas prie kompiuterio. Todėl tai – išskirtiniai papuošalai, kurių visas procesas vyksta rankiniu būdu.

Nors dažniausiai Simon G dirba su platina, jo darbuose taip pat yra 18 karatų geltonojo, baltojo ir rožinio aukso dirbinių.

2

  1. „Danhov“

Naujoviški procesai ir šiuolaikinės technologijos leidžia „Danhov“ prekinio ženklo kūrėjui Jack Hovespian sukurti nuostabius kūrinius, kurie ne tik gražiai atrodo, bet ir pasižymi ilgaamžiškumu.

„Danhov“ žiedai buvo pristatyti „Entry Platinum Jewelry“ kategorijoje „Juvelyrų apdovanojimuose“. Laimėjimą pelnė „Platinum Eleganza“ sužadėtuvių žiedas.

3

  1. „Tacori“

Kiekvienam juvelyriniam dirbiniui „Tacori“ komanda skiria begalę valandų. Kiekvienas kūrinys studijoje praeina per dešimtis rankų, kol šis laikomas tobulu. Šimtmečių senumo įgūdžiai susitinka su XXI amžiaus mokslu, naudojant 3D technologijas ir kompiuterinio projektavimo programas.

Deimantai yra atrenkami rankomis pagal jų pjūvį, skaidrumą, spalvą ir karatus. „Tacori“ įkūrėjai aistringai vertina kiekvieną sukurtą žiedą ir tikisi, kad kiekvienas kūrinys taps labai brangiu šeimos palikimu.

4

  1. „Ritani“

Šie visiškai modernūs papuošalų dizaino namai buvo atidaryti 1999 m. „Ritani“ sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai yra grožio elementai, kuriuose susilieja naujosios technologijos ir senojo pasaulio meistriškumas.

Yra daug įvairių „Ritani“ deimantų sužadėtuvių žiedų kolekcijų, tačiau vienas iš bruožų, kuriuo pasižymi daugelis papuošalų – technika vadinama „mikro grindys“. Ji pasižymi daugybe mažų deimantų, išdėstytų labai glaudžiai.

5

  1. „Vatche“

Vatche Aghajayan įkūrė juvelyrikos namus „Vatche“. Papuošalų gamyba jį sužavėjo dar būnant 14-os metų. Na, o 18-os metų jis įvaldė deimantų pjovimo meną.

Vos per trejus metus jis du kartus užėmė pirmąją vietą „Platinum Guild International Retailers Choice Awards“ apdovanojimuose. „Vatche“ žiedai reguliariai laimi geriausius pramonės dizaino apdovanojimus už klasikinius stilius.

6

  1. A. Jaffe

A.Jaffe filosofija – kurti amatiškai išpuoselėtus žiedus, kuriuose kasdienis prašmatnumas derinamas su senoviniu stiliumi.

Visi šio dizainerio papuošalų pirkėjai žino, kad ant piršto turi unikalų ir visą gyvenimą trunkantį grožį. Dizainas yra kruopščiai apgalvojamas, todėl visi dirbiniai – žavingi iš visų pusių. Dizaineris klientams siūlo įvairius stilius: nuo šiuolaikiškų pjovimų iki vintažinės išvaizdos.

7