Savaitgalį klubo „Bonus“ šokėjai sudalyvavo net keturiose sportinių šokių varžybose. Geriausiai sekėsi Joriui Baniuliui ir Simonai Jefimenkaitei.
„Klaipėda Open“ varžybose klasikinių šokių programoje pora užėmė 2 vietą, o Lotynų Amerikos programoje iškovota 1 vieta.
Rygoje vykusiose varžybose „Adažu balva 2024“ vėl iškovota 1 vieta. Sekmadienį Rygos centre organizuotame konkurse „Mūsu Ceribas“ šokėjai atliko 8 šokių programą. Laimėta 1 vieta.
Po Velykų Joris ir Simona atstovaus Lietuvą Vroclavo mieste (Lenkija).
Klubo „Bonus“ inf.
