Paskelbtas Miesto naujienos

Jonavoje prasidės Vasario 16-osios gatvės remonto darbai

Ketvirtadienis, 21 March 2024 10:12 Parašė 

Jonavoje netrukus prasidės Vasario 16-osios gatvės remonto darbai ir žiedinės sankryžos su Žeimių gatve įrengimas. Darbų metu keisis eismo tvarka miesto centre – gatvių atkarpos bus laikinai uždaromos, automobiliai nukreipiami apylankomis.

Remonto darbai Vasario 16-osios gatvės atkarpoje nuo Žeimių gatvės iki Sodų gatvės prasidės jau po šv. Velykų. Ši gatvės atkarpa bus uždaryta eismui, todėl norint patekti į čia esančius objektus reikės naudotis apylankomis.

Remontuojant Vasario 16-osios gatvę, bus keičiama ne tik asfalto danga, bet ir visi inžineriniai tinklai, komunikacijos. Planuojama, kad darbai šiame etape užtruks apie pusę metų.

Gegužės mėnesį prasidės antrojo etapo darbai šios gatvės sankryžoje su Žeimių gatve – čia bus įrengiama nauja žiedinė sankryža. Šiame etape eismas sankryžoje bus uždarytas, automobiliai nukreipiami apylankomis.

„Automobilių eismas šiais metais mūsų miesto centre bus išties sudėtingas – tai suprasdami, viską tinkamai suplanavome ir galiu užtikrinti, kad gyventojai pasieks savo namus ir visus kitus objektus.

Mieste atsiras nuorodų, bus daug informacijos, kuria kviečiu vadovautis.

„Iki vestuvių užgis“, taip sakome, kai nieko blogo neatsitinka, tik reikia šiek tiek pakentėti. Taip ir šį kartą – turėkime kantrybės ir laukime rezultato, kuris, tikiu, visus mus pradžiugins“, - sako rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Po rekonstrukcijos Vasario 16-osios gatvė taps patogesnė ir saugesnė, atsiras daugiau pėsčiųjų perėjų. Šioje gatvėje, už Jonavos sporto centro, bus įrengta nauja automobilių stovėjimo aikštelė, daugiau vietų automobilių statymui bus įrengta prie daugiabučių namų.