Paskelbtas Miesto naujienos

Šią savaitę – savivaldybės tarybos komitetų posėdžiai

Ketvirtadienis, 08 February 2024 08:23 Parašė 

Šią savaitę intensyviai posėdžiavo visi savivaldybės tarybos komitetai – Ekonomikos ir inovacijų; Miesto ir infrastruktūros plėtros; Sveikatos, ekologijos ir socialinės apsaugos; Kaimo reikalų; Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų bei Kontrolės komitetas.

Visi komitetai diskutavo nagrinėdami bene svarbiausią metų dokumentą – rajono savivaldybės 2024 metų biudžetą. Ne mažiau svarbus ir savivaldybės 2024-2026 metų strateginis veiklos planas; Jonavos rajono savivaldybėje esančių valstybinės reikšmės kelių su žvyro danga prioritetinis sąrašas, kt.

Komitetams pritarus, o tarybai patvirtinus, daugiau mokėsime už kelionę autobusu į Kauną: nuo Jonavos iki Kauno autobusų stoties – 3,50 Eur, o nuo Jonavos iki stotelės „Murava“ – 3,10 Eur. Pabrangs ir mūsų miesto maršrutai: planuojama vienkartinio bilieto kaina – 0,80 Eur; vienkartinio bilieto su 50 proc. nuolaida – 0,40 Eur; vienkartinio bilieto su 80 proc. nuolaida – 0,16 Eur.

Buvo kalbama dėl pritarimo dalyvauti „Lietuvos jaunimo sostinė 2025 m.“ finansavimo konkurse; dėl sutikimo UAB „TOP SPORT“ atidaryti azartinių lošimų automatų saloną, analizuoti kiti sprendimų projektai; išklausytos informacijos apie viešosios įstaigos Jonavos „Vikingai“, Jonavos sporto klubo, VšĮ Jonavos futbolas, Jonavos tinklinio sporto klubo „Aušrinė“ ataskaitas.

Savivaldybės tarybos posėdžio metu numatyta svarstyti per pusšimtį klausimų.

„Alio Jonavos“ inf.