Paskelbtas Krepšinis

Įspūdinga pergalių serija padidėjo iki aštuonerių rungtynių

Pirmadienis, 05 February 2024 11:14 Parašė 

Edvino Zinio vadovaujama Jonavos sporto centro krepšinio komanda toliau tęsia savo įspūdingą seriją ir nepralaimi aštuonerias rungtynes iš eilės. „Nostra-RKL“ čempionato B diviziono A grupėje rungtyniaujantys jonaviečiai sporto centro salėje susitiko su Švenčionėlių „Rida“ ekipa. Jonavos krepšininkai toliau tęsia savo puikų pasirodymą ir jau pirmajame kėlinyje išsprendė viso susitikimo baigtį.

Įdomiausia, kad šiame, pirmajame, kėlinyje, Jonavos sporto centro krepšininkai ėmė mėtyti iš toli. Pasirodo, namų sienos padėjo ir vieną po kito metimai buvo tikslūs ir šeimininkų pranašumas tik didėjo. Iš pradžių du tritaškius įsūdė Mantas Gezevičius, Vėliau Nojus Pankratjevas ir Matas Baniulis. Tarp jų rezultatyviai įsiterpė Vytautas Kružikas ir svečiai septintąją mačo minutę turėjo spręsti rimtas problemas žaidime, nes jonaviečiai jau pirmavo 22:9. Vienu metu atrodė, kad „Ridos‘ žaidėjams pavyks bent šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau tolimą metimą pataikė Vincas Daškevičius ir pirmasis kėlinys laimėtas 31:18.

Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje ėmė keistis, nes svečiai iš Švenčionėlių ėmė labai greitai vytis Jonavos krepšininkus. Visgi, situaciją ėmė gelbėti dal keli jonaviečių tritaškiai. Tolimus metimu pataikė M. Gezevičius ir V. Daškevičius. Tai didelės įtakos neturėjo, nes svečiai sumažino atsilikimą ir buvo likę vos keturių taškų Jonavos komandos pranašumas (36:32). Reikiamu momentu visas tris baudas sumetė V. Daškevičius, tritaškį pataikė Nedas Rauluševičius ir Sporto centro komanda vėl susigrąžino šiek tiek solidesnę persvarą (51:42).

Po didžiosios pertraukos toliau tęsėsi abiejų komandų banguotas žaidimas. Varžovai trečiąjį kėlinį pradėjo dar sėkmingiau ir po eilinių rezultatyvių atakų, šeimininkams paliko vos  dviejų taškų persvarą (53:51). Po šios atkarpos jonaviečiai rankų nenuleido ir tai įtakojo jų labai ilga pergalių serija. Sporto centro krepšininkai vėl susigrąžino turėtą pranašumą. Tuomet N. Rauluševičius ir N. Pankratjevas sumetė savo eilinius tolimus metimus, dar pridėjo V. Daškevičius ir skirtumas vėl greitai šoko iki saugaus pranašumo (70:58).

Prasidėjus paskutiniajame kėliniui N. Pankratjevas tarė žodį dar vienu tritaškiu, kad tądien Jonavos komanda vėl nusiteikusi pasiimti eilinę pergalę. Po Luko Piliponio kelių taiklių metimų, skirtumas jau artėjo ir iki dvidešimties (79:60), o Mantas Miliukas jau paskelbė nesunkią jonaviečių pergalę (86:66). Susitikimą Jonavos SC ekipa laimėjo rezultatu 88:71 (31:18, 20:24, 19:16, 18:13).

Jonavos SC ekipai taškus pelnė: V. Kružikas – 17, M. Baniulis, V. Daškevičius ir N. Pankratjevas – po 13, M. Gezevičius – 11, N. Rauluševičius – 9, L. Piliponis – 8, Mnatas Miliukas – 4.

Kiti B diviziono A grupės rezultatai: KK „Trakai“ – „Trakai-Magnus“ 72:82, „Ežerūnas“ – Marijampolės SC 117:60, Anykščių KKSC -„Elmis“ 86:80, Marijampolės KKSC-„Elimis“ – „Rida“ 67:97, „Juventus-Užpaliai“ – „Alytus-SRC“ 81:67, KKSC-„Elmis“ – „Druskininkai“86:80.

Po šių susitikimų A grupėje toliau daugiau nei užtikrintai pirmauja Utenos „Juventus-Užpaliai, kurie savo sąskaitoje  turi visas 17 laimėtų rungtynių. Antroje vietoje žengia „Birštonas-Milasta“ (15 pergalių ir 1 pralaimėjimas). Trečią vietą užima Jonavos SC (12 pergalių ir 4 pralaimėjimai).

Vasario 9 d., penktadienį, Jonavos SC rungtyniaus  Birštono sporto ir sveikatingumo centre su „Birštonas-Milasta“ ekipa (19.00 val.).

KĘSTUTIS PUTELIS