Paskelbtas Miesto naujienos

Metrikacijos skyriaus projektų konkurse – net penki laureatai

Penktadienis, 26 January 2024 10:21 Parašė 

Jonavos rajono savivaldybėje baigėsi Civilinės metrikacijos skyriaus patalpų atnaujinimo projektų konkursas, kuriame dalyvavo Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto dizaino studentai.

Jonavos gyventojai ir savivaldybės administracijos darbuotojai konkurso nugalėtoju išrinko Evitos Indrašiūtės darbą „Šeimos medis“.

Šio projekto idėja studentei kilo iš minties, kad jaunavedžių pora ateina tuoktis turėdama bendrą tikslą – sukurti šeimą ir pratęsti giminę. Autorė taip pat pastebėjo, kad Jonavoje medžiams skiriamas ypatingas dėmesys: yra sukurtas išskirtinių Jonavos medžių žemėlapis.

Antroji vieta gyventojų sprendimu atiteko Deivido Ruškio projektui „Užfiksuota akimirka“, trečioji – projektui „Žiedai ir pažadai“, kurio autorė Dovilė Tutlytė. Visi trys autoriai bus apdovanoti piniginėmis savivaldybės premijomis.

Gyventojų ir savivaldybės darbuotojų nuomonės šiame konkurse sutapo tik dėl pirmosios vietos laimėtojo, tuo tarpu antru ir trečiu labiausiai patikusiu darbu savivaldybės atstovai rinko Jolitos Žukauskienės „Galeriją“ ir Monikos Januševičiūtės „Atmintį“. Konkurso nugalėtoja ir šios dvi studentės sulauks savivaldybės dovanų.  

„Nuoširdžiai dėkojame studentams, jų dėstytojams ir labai džiaugiamės bendradarbiavimu su Kauno kolegija, kuri jau ne pirmą kartą pasiūlo mums tiek daug puikių kūrybinių sprendimų“, - sako Jonavos rajono savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė.

Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto dizaino studentai Jonavos rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus patalpų atnaujinimo konkursui pasiūlė iš viso 15 projektų.

Pagrindinės metrikacijos skyriaus iškilmių salės ir kitų erdvių interjeras kurtas dar 1975 m., vėliau buvo tik minimaliai atnaujintas.

Studentai savo darbuose pasiūlė įvairių šiuolaikiškų ir funkcionalių sprendimų, kartu išsaugojo patalpų dalimi tapusius autentiškus meno kūrinius.