Paskelbtas Miesto naujienos

SKAITYTOJAS KLAUSIA. Salės darbo laiką prailgino iškart

Trečiadienis, 24 January 2024 15:58 Parašė 

„Alio Jonavos“ redakcijai paskambino skaitytojas. Jis sekmadienį (sausio 7 d.) lydėjo savo dukrą į Vilnių iš Jonavos geležinkelio stoties. Traukinys išvyksta 22.26 val. Vyriškis buvo pasipiktinęs dėl uždarytos Jonavos geležinkelio stoties laukiamosios salės. Ant durų užrašyta, kad ji uždaroma 22 val. Bet juk žiema, šalta, tamsu.

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) „LTG Cargo“ komunikacijos partnerė Kotryna Dzikaraitė-Misiūnė: „Visų pirma norime padėkoti besikreipusiam skaitytojui už pasidalintą informaciją. „LTG Link“ klientams visuomet siekia užtikrinti patogias, tvarias ir saugias keliones traukiniais, taip pat tai, jog veikiančių geležinkelių stočių laukiamosios salės būtų atidarytos nuo pirmo iki paskutinio traukinio. Bendrovė jau užtikrino, jog Jonavos geležinkelio stoties laukiamosios salės darbo laikas dar šiandien būtų prailgintas iki 22 val. 30 min.

Tuo pačiu skaitytojams norime priminti, kad „LTG Link“ jų grįžtamojo ryšio visuomet laukia klientų informavimo kanalais jų darbo metu (7-21 val. kasdien): telefonu +370 700 55 111, el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., bendrovės internetinėje svetainėje esančiame „gyvo pokalbio“ laukelyje ar parašius į bendrovės „Facebook“ paskyrą“.

„Alio Jonavos“ inf.