Paskelbtas Futbolas

Po pertraukos – vėl į kovas

Antradienis, 02 January 2024 10:25 Parašė 

Šventinė pertrauka buvo paskelbta ir 2023-2024 metų Lietuvos futsal A lygos čempionate. Baigiantis metams buvo sužaistos vienerios atkeltos rungtynės tarp Mažeikių VIP ir „Kauno Žalgirio“. Aišku, šiame mače didelės intrigos nesitikėta, nes kauniečiai visus savo varžovus tiesiog šluoja nepadoriais rezultatais. Visgi, šiame susitikime žalgiriečiai leido sau šiek tiek atsipalaiduoti.

Susitikimo  eiga vėl garantavo užtikrintą žalgiriečių pergalę, bet baigiantis mačui jų pranašumo neliko. Vienu metu kauniečiai pirmavo 6:1, bet aikštės šeimininkams pavyko žymiai sumažinti atsilikimą. Mažą „Kauno Žalgiris“ laimėjo tik 6:4, o mažeikiškių gretose vieną įvartį pelnė Genaras Samsonik, kuris visiškai  neseniai dar atstovavo Jonavos „Vikingus“. Nugalėtojams net tris įvarčius įmušė brazilas Igor Rafael Bezerra Da Silva, kuris su jau 25 įvarčiais tvirtai pirmauja rezultatyviausiųjų sąraše.

Futsal A lygos čempionate toliau užtikrintai pirmauja „Kauno Žalgiris“, laimėjęs visas 12 žaistų rungtynių ir turintis 36 taškus. Antroje vietoje žengia Jonavos „Vikingai“ (28 tšk.).

Sausio 7 d., sekmadienį, Jonavos „Vikingai“ Gargždų miesto Policijos salėje susitiks su „Pramogos“ ekipa (17.00 val.), o sausio 14 d., sekmadienį, Jonavos sporto arenoje „Vikingai“ varžysis su FK „Akmenės kraštas“ klubu. Rungtynių pradžia 14.00 val.