Paskelbtas Renginiai

Jonavoje įvyko projekto „Padovanok suknelę“ finalinis renginys

Ketvirtadienis, 14 December 2023 15:17 Parašė 

Jonavos kultūros centre įvyko finalinis projekto „Padovanok suknelę“ renginys, kuriame pasirodė dovanotomis suknelėmis pasipuošusios Jonavos rajono socialinių paslaugų centro (SPC) globojamos moterys.

Nuo pat ankstyvo ryto renginio dalyvės vyko į Jonavos politechnikos mokyklą. Čia dirbančios kirpėjų bei vizažo profesijos mokytojos kartu su mokinėmis puošė moteris, rūpinosi jų grožiu, kad renginio metu atrodytų nepakartojamai.

Mokyklos floristikos mokytoja su mokinėmis rūpinosi šventinės vietos dekoru ir jaukumu renginio metu.

„Nepaprastai smagu pasidžiaugti ypatingai didele gausa rėmėjų, kurie jungiasi prie šio gražaus, kilnaus ir prasmingo renginio, dalijasi savo laiku, dėmesiu, renginio dalyvėms. Per keletą metų pavyko sukurti bendrystę su esamais rėmėjais, kurie prie renginio prisijungia ne pirmą kartą.

Didžiausia dovana ir džiaugsmas matyti pasitempusias ir gražias moteris, kurių veidą puošia šypsena, akyse spindi džiaugsmo ašaros, o teigiamos emocijos padeda neužgesinti savyje šviesos net sunkiausiuose gyvenimo etapuose.

Geri darbai grįžta gerumu, o bendradarbiavimas įkvepia – šis renginys yra puikus to pavyzdys“, - sako renginio iniciatorė ir organizatorė Evelina Darvidė.

Renginio metu sveikinimo žodį tarė renginio globėja operos žvaigždė Nomeda Kazlaus, Jonavos rajono savivaldybės tarybos narė Vijolė Šadauskienė, LR Seimo nario padėjėja Audronė Bagdonavičienė, svečiai iš kitų savivaldybių.

Renginį sušildė Kauno valstybinio muzikinio teatro solistų ir Kauno styginių kvarteto pasirodymai, kurie ne tik suvirpino širdis, bet ir privertė linksmai pajudėti.

Moterys po renginio į namus grįžo su kalėdinėmis dovanomis ne tik sau, bet ir namuose jų laukusiems vaikams.

Organizatorių inf.