Chemikų g. 62-ojo namo gyventojas A. Š. skambino redakcijai ir sakė, kad dar prieš 7 metus kreipėsi į UAB „Jonavos paslaugos“ dėl ventiliacijos angos, kuri orą ne traukia, o pučia į vidų, sutvarkymo. Prieš dvejus metus namas pradėtas renovuoti. Vyriškiui žadėjo renovacijos metu sutvarkyti, bet iki šiol niekas nieko nedaro, nors buvo kreiptasi ne vieną kartą.
UAB „Jonavos paslaugos“ daugiabučių namų administravimo skyriaus vedėja Diana Jonikienė: „Situacija dėl Chemikų 62-ojo namo UAB „Jonavos paslaugos“ yra žinoma. 2018-05-24 gavus gyventojų nusiskundimą, 2018-06-01 buvo atliktas ventiliacijos šachtų patikrinimas. Patikrinimo metu nustatyta, kad ventiliacijos šachtos veikia ir orą traukia. 2020-07-03 buvo atliktas šachtų valymas. Šiuo metu bendraujame su gyventoju ir rangovu, atlikusiu atnaujinimo (modernizavimo) darbus, ieškome sprendimų problemai pašalinti“.
„Alio Jonavos“ inf.
