Paskelbtas Sportas

Klubui „Aušrinė“ – 25 metai

Pirmadienis, 11 December 2023 15:08 Parašė 

Gruodžio 9-10 dienomis Jonavos moterų tinklinio komanda „Aušrinė“ (trenerė Raimonda Strelkauskaitė) viešėjo Estijoje, kur žaidė dvejas Baltijos moterų tinklinio lygos rungtynes. Jonavos tinklininkėms tuo metu buvo ir papildoma motyvacija, žinant, kad 2023 metų gruodžio 10 dieną Jonavos tinklinio klubui „Aušrinė“ sukanka 25 metai.

Atrodo visiškai neseniai klubas šventė savo dvidešimties metų jubiliejų, o jau prabėgo penkeri metai ir minima dvidešimt penkerių metų sukaktis. Pirmiausia reikia prisiminti ir padėkoti klubo įkūrėjai ir tinklinio puoselėtojai Lijai Darandovienei, kuri išugdė daug  puikių tinklininkių ir padėjo pagrindus šiam tinklinio klubui Jonavoje.

Be L. Darandovienės, kuri  buvo ir pirmoji klubo vadovė, reikia prisiminti ir už darbus padėkoti buvusiems klubo prezidentams. Didelis ačiū Sigitui Petkevičiui, kuris taip pat žengė pirmuosius žingsnius klubo veikloje ir darbavosi iki 2006 metų. Vėliau, nuo 2006 iki 2012 m., vėl klubo vairas priklausė komandos trenerei L. Darandovienei. Jos pareigas perėmė ir iki 2023 metų sezono pabaigos klubo prezidentu buvo Bronislovas Liutkus. Jau prasidėjus šių metų naujajam tinklinio sezonui prezidento pareigas pradėjo eiti taip pat tinklinio entuziastė Rita Lisauskienė.

Per tuos 25 metus komandai atstovavo nemažas skaičius tinklininkių, kurios atvedė komandą  į pergales šalies ir Baltijos čempionatuose bei paplūdimio tinklinio varžybose.

Per šį laikotarpį Jonavos tinklinio komandai siekti aukštų rezultatų tiek šalies, tiek ir Baltijos čempionatuose buvo įsilieję ir specialistai iš Kauno. Jonavos komandą treniravo Saulius Matikonis, Jolita Kontvainienė, o komandai vadovavo Vidas Makauskas. Būtent šie tinklinio specialistai darbavosi 2013-2014 metais. Tuo metu Jonavos komanda turėjo „Achemos-KKSC“ pavadinimą, o Baltijos lygoje laimėjo bronzos medaliu. Medaliu pasidabino ir Raimonda Strelkauskaitė, kuriai padėkoti jau reikia ne tik už atiduotus metus, kaip žaidėjai, bet dabar jau kelerius metus šį tinklinio entuziastė dirba komandos trenere. Padėkoti jau už šiuos metus galima komandai padedančiai naujajai vadovei R. Lisauskienei, taip pat Linai Krugliakovaitei.

Didžiausi sveikinimai „Aušrinė“ klubui 25 metų sukakties proga. Su optimizmu norisi tikėti, jog Jonavos klubinis tinklinis tęs tradicijas ir toliau sieks aukštumų įvairiuose čempionatuose...

KĘSTUTIS PUTELIS