Paskelbtas Krepšinis

Pergalingas Jonavos SC savaitgalis

Pirmadienis, 11 December 2023 12:39 Parašė

2023-2024 metų „Nostra-RKL“ čempionate toliau tęsiasi kovos reguliariajame sezone. Regionų lygoje labai sėkmingą savaitgalį turėjo Edvino Zinio treniruojama Jonavos Sporto centro ekipa. Jonaviečiai lygoje žaidžia B diviziono A grupėje, kur ir toliau užtikrintai žaidžia be pralaimėjimų žengianti Utenos „Juventus-Užpaliai“ ekipa.

Tuo tarpu Jonavos komanda artėja prie pirmaujančių komandų, juolab, kad paskutinės dvi rungtynės buvo labai sėkmingos. Iš pradžių jonaviečiai rungtyniavo Kaišiadoryse su „Savingė“ klubu. Susitikimo pirmieji taškai priklausė šeimininkams, bet vėliau situaciją aikštelėje ėmė valdyti Jonavos krepšininkai. Serija  taškų pažėrė Vytautas Kružikas, po to ir  Šarūnas Dambrauskas. Skirtumas greit išaugo iki dviženklio (14:4). V.  Kružikas su Nojumi Pankratjevu švystelėjo po tritaškį (21:9).

Atrodė, kad skirtumas tik didės, bet kaišiadoriečiai antrajame kėlinyje neleido taip lengvai jonaviečiams pelnyti taškus. Jau patys šeimininkai tiksliau žaidė puolime bei pagerinę gynybą leido Jonavos komandai pirmauti jau tik 42:33.

Tuo po didžiosios pertraukos iš jonaviečių pranašumo beliko šeši taškai (45:39), tačiau nuo šio epizodo Sporto centro krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą puolime. Sunkiai sustabdomas buvo V. Kružikas, jam dar talkino Š. Dambrauskas ir skirtumas labai greitai išaugo iki dvidešimties taškų (61:40). Paskutiniajame kėlinyje mačo likimas tapo aiškus. Šeimininkams jau nepavyko net mažinti atsilikimo. Tuo  tarpu Jonavos ekipa dar labiau nutolo ir šventė pergalę rezultatu 81:55 (21:11, 21:22, 21:9, 18:13).

Daugiausiai taškų Jonavos SC ekipai pelnė: V. Kružikas – 22, Š. Dambrauskas – 15, N. Pankratjevas – 12, Tadas Žūtautas – 11.

Sekmadienį Jonavos SC vėl žaidė svečiuose. Šįkart Alytuje varžytasis su SRC ekipa. Vėl lyderio vaidmens nuo rungtynių pradžios ėmėsi V. Kružikas, kuris pelnė pirmuosius komandos taškus. Varžovams pirmajame kėlinyje  buvo sunkoka pelnyti taškus, o tuo pasinaudoję jonaviečiai likus trims  minutėms pirmavo net 19:3. Vėliau šeimininkų žaidimas pagerėjo, bet labai pakeisti susitikimo  eigos bent pirmoje pusėje nepavyko (43:31).

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkams vienu metu buvo pavykę dar šiek tiek priartėti (49:42), bet Jonavos komandos lyderiai toliau sėkmingai žaidė puolime ir susigrąžino jau pergalingą rezultatą (64:46).

Paskutiniajame kėlinyje alytiškiai pamėgino pridengti jonaviečių lyderius, bet reikiamu momentu puolime puikiai sužaidė Domas Žurauskas ir Sporto centro ekipa šventė dar vieną pergalę rezultatu 85:66 (19:8, 24:23, 21:15, 21:20).

Šiame mače N. Pankratjevas pelnė 19, V. Kružikas ir Š. Dambrauskas – po 17, D. Žurauskas – 12 taškų.

Po šių dviejų pergalių Jonavos SC ekipa savo sąskaitoje  turi 6 pergales i r 4 pralaimėjimus bei B diviziono A grupėje  su dar trejomis komandomis su tiek pat pergalių dalinasi 3-6 vietas.

Gruodžio 15 d., penktadienį, Jonavos SC ekipa rungtyniaus Trakų olimpiniame sporto centre su KK „Trakai“ (19.15 val.). Gruodžio 21 d., ketvirtadienį, jonaviečiai rungtyniaus Sporto centro salėje (Vasario 16-osios g. 1A) su Vilniaus VKM-NAPC ekipa. Rungtynių pradžia 19.30 val.