Paskelbtas Krepšinis

Permaininga kova su lyderiais

Pirmadienis, 04 December 2023 09:21 Parašė 

Tęsiasi 2023-2024 metų „Nostra-RKL“ čempionatas, kuriame dvejose divizionuose rungtyniauja net 42 komandos. Pagal pajėgumą A divizione žaidžia 16 ekipų, o likusios suskirstytos į dvi grupes B divizione. B diviziono A grupėje rungtyniauja Jonavos sporto centro (treneris Edvinas Zinys) komanda, kuri praėjusią savaitę savo aikštelėje varžėsi su vienvaldžiu grupės lyderiu Utenos „Juventus-Užpaliai“ klubu.

Rungtynės prasidėjo lygiu žaidimu, bet įsibėgėjant pirmajam kėliniui aikštelės šeimininkams pavyko pataikyti kelis metimus. Iš pradžių reikiamu momentu pataikė Nojus Pankratjevas, o jau baigiantis kėliniui tritaškį švystelėjo Vytautas Kružikas ir sporto centro ekipa laimėjo šią dalį 21:17.

Antrajame kėlinyje toliau vyko permainingas žaidimas. Svečiams buvo pavykę net ir persverti rezultatą, tačiau jonaviečiai sugrąžino labai trapią persvarą, kai paskutinę sekundę pataikyti pavyko Nedui Rauluševičiui (34:33).

Iki pat trečiojo kėlinio vidurio komandos keitėsi taikliais metimais, kurie pranašumo nedavė. Į tolimą svečių taiklų metimą atsakė N. Pankratjevas (51:51). Tik baigiantis šiam ketvirčiui Utenos krepšininkams pavyko šiek tiek patiems turėto nedidelę persvarą. Tik taiklus Vinco Daškevičiaus metimas neleido varžovams dar labiau nutolti (57:61).

Viskas ėmė keistis paskutiniajame kėlinyje. Grupėje tvirtai pirmaujantys uteniškiai ne tik pagerino gynybą, bet ir puolime pradėjo rinkti greitus taškus. Vienu metu Jonavos komanda atsiliko 61:66, bet po kelių minučių aikštės šeimininkai atkarpą pralaimėjo net 0:10 ir mačo pabaiga tapo aiški. Sporto centro ekipa patyrė nesėkmę rezultatu 68:80.

Jonavos SC ekipai taškus pelnė: N. Pankratjevas – 14, Šarūnas Dambrauskas – 12, Lukas Piliponis – 11, N. Rauluševičius – 10, V. Kružikas – 8, V. Daškevičius – 5, Aroldas Bičiužas ir Tadas Žūtautas – po 4.

B diviziono A grupėje Jonavos SC su 4 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užima šeštąją vietą tarp trylikos komandų.

Šią savaitę Jonavos SC komanda dvejas rungtynes žais išvykose. Gruodžio 9 d., šeštadienį, jonaviečiai rungtyniaus Kaišiadoryse su „Savinge“ (14.00 val.), o gruodžio 10 d., sekmadienį – Alytuje su „Alytus-SRC“ klubu (14.00 val.).