Paskelbtas Sportas

Namų sienos nepadėjo - „Aušrinė“ nusileido abejoms Latvijos komandoms

Pirmadienis, 04 December 2023 09:19 Parašė 

Po pertraukos vėl tęsiamas 2023-2024 metų Baltijos moterų tinklinio lygos čempionatas. Į kovas įsijungė ir Jonavos „Aušrinė“ klubas (trenerė Raimonda Strelkauskaitė). Šeštadienį jonavietės sporto centro salėje susitiko su Daugpilio „SUFA klubs/DU“ klubu iš Latvijos. Viešnios iki šio mačo ne tik neturėjo nei vienos pergalės, bet ir nė vieno taško.

Šiame  susitikime „Aušrinė“ daugiausia rėmėsi jaunomis žaidėjomis, o pradžioje atrodė, jog tinklininkės galės pasidžiaugti pergale. Visgi, kaip po rungtynių kalbėjo komandos trenerė R. Strelkauskaitė, visos nesėkmės prasidėjo antrojo seto pabaigoje, kai galėjo viskas baigtis teigiamu rezultatu. Arti buvo ir pergalės nuojauta.

Jonavos tinklininkės laimėjo pirmąjį setą (25:21), o antrajame taip pat tokiu pat tempu ėjo l ink pergalingo rezultato. Tačiau pirmaujant 21:18, prasidėjo klaidos ir fortūna nusisuko nuo aikštės šeimininkių. Pralaimėjusios antrąjį setą 23:25, tikrai turėjo laiko dar atsitiesti.

Trečiajame Jonavos tinklininkės nesulaukė pasipriešinimo ir dominavusį setą laimėjo net 25:14. Tačiau mačo pabaiga buvo slogi. Žaidimo kontrolę visiškai perėmė latvės. Jos laimėjo ne tik ketvirtąjį  25:25, bet ir lemiamą, penktąjį, setą (15:8).

Susitikimas pralaimėtas rezultatu 2:3. Po nesėkmės „Aušrinė“ toliau lieka devintojoje turnyrinės lentelės vietoje.

"Aušrinė" komandai taškus pelnė: Emilija Barkauskaitė - 13, Agnė Šaparauskaitė - 12, Iryna Jakutavičienė - 10, Greta Mikoliūnaitė ir Emilija Želvytė - po 4, Emilija Mukaitė - 2, Kamilė Stravinskaitė - 1.

Po nesėkmingo šeštadienio, sekmadienį sporto centro salėje siekė reabilituotis mače prieš kitą Latvijos komandą.

Šįkart Jonavos tinklininkės susitiko su VK „Jelgava“ klubu. Jonavos ekipai vėl negalėjo padėti Danielė  Kvedaraitė ir Jekaterina Kovalskaja. Daugiausia jaunų žaidėjų padedama komanda laimėjo antrąjį setą, bet likusiuose dominavos viešnios. „Aušrinė“ patyrė dar vieną nesėkmę rezultatu 1:3 (14:25, 25:23, 14:25, 16:25).

Jonavos komandai taškus pelnė: Iryna Jakutavičienė – 15, Jessica Angounou – 11, Greta Mikoliūnaitė – 6, Emilija Barkauskaitė – 5, Emilija Mukaitė – 3.

Kiti rezultatai: Talino „TalTech“ (Estija) – Rygos tinklinio mokykla/LU (Latvija) 3:0, Tartu „TU/Bigbank“ (Estija) – Rygos RSU/MSG (Latvija) 3:0, „Kaunas-VDU“ – VK „Jelgava“ (Latvija) 3:1, „TU/Bigbank“ – Rygos tinklinio mokykla/LU 2:3, „TalTech“ – RSU/MSG 3:1, „Kaunas-VDU“ – „SUFA klubs/DU“ 3:0.

Po šių susitikimų čempionate toliau užtikrintai pirmauja visas devynerias rungtynes laimėjusi Talino „TalTech“ ekipa. Tuo tarpu Jonavos „Achema“ su aštuoniais taškais užima devintąją vietą.

Ateinantį savaitgalį Jonavos „Aušrinė“ rungtyniaus Estijoje. Gruodžio 9 d., šeštadienį, jonavietės Tartu mieste susitiks su „TU/Bigbank“ ekipa (16.00 val.), o gruodžio 10 d., sekmadienį – Taline varžysis su „TalTech“ klubu (14.00 val.).