Eugenijus Chrebtovas „Sielą virpinančios dainos“

Pirmadienis, 13 November 2023 12:58 Parašė 

Gruodžio 19 d., 18 val. Jonavos kultūros centre koncertuos ir šventinę atmosferą suteiks ilgametę sceninę patirtį sukaupęs dainininkas Eugenijus  Chrebtovas, kurio muzikinis bagažas išties labai turtingas. Gausybė vaidmenų operos scenoje, dalyvavimas įvairiuose projektuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei koncertai su ryškiausiais šalies kolektyvais atlikėjui leido išmėginti save gausybėje muzikos stilių, tad greta klasikinių kūrinių galima išgirsti svingo, lengvo roko, populiariosios muzikos. Taip pat labai svarbią vietą atlikėjo koncertinėje veikloje užima lietuviška muzika, kurią visai neseniai jis pristatė Lietuvos dvaruose,  sulaukdamas išties didelio pasisekimo bei gausybės teigiamų įvertinimų.

„Sielą virpinančios dainos“ – taip dainininkas pavadino savo koncertinio turo po Lietuvą programą, kurioje klausytojai atras ne tik puikiai žinomus, sau mielus kūrinius, bet išgirs dar niekuomet negirdėtų kompozicijų bei autorinių kūrinių, kurie neabejotinai sušildys širdis ir sielas.

Daugybės klausytojų simpatijų sulaukiantis atlikėjas kaskart žavi charizma ir atsidavimu žiūrovams. Kiekvienas koncertas jam – ypatingas įvykis, kuriam ruošiasi nuoširdžiai, netausodamas savęs tam, kad džiugintų savo ištikimiausius gerbėjus. Tad ir šį kartą E. Chrebtovas nustebins klausytojus programa, kurioje skambės kūriniai, tapsiantys tikru iššūkiu jam, bet dovanosiantys neišdildomų emocijų visiems susirinkusiems.

Tad nepraleiskite unikalios progos pasidžiaugti išties įspūdingu balsu ir muzikinį vakarą praleisti pačių gražiausių dainų sūkuryje, kurios šventinį laikotarpį nuspalvins pačiomis gražiausiomis spalvomis ir garsais.

Bilietus platina: www.ticketmarket.lt