Paskelbtas Aktualijos

Trečiasis metų ketvirtis: „Lidl Lietuva“ mokami atlyginimai – ir toliau didžiausi sektoriuje

Penktadienis, 03 November 2023 10:43 Parašė 

Šių metų liepos–rugsėjo mėnesiais „Lidl Lietuva“ darbuotojų atlyginimų vidurkis prieš mokesčius siekė 1995,50 eurus ir buvo didžiausias tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų. Įmonė praneša, kad nuo sausio mėnesio atlyginimai parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams dar labiau didės.

Portalo „Rekvizitai.lt“ duomenimis, trečiąjį šių metų ketvirtį darbuotojų užmokesčio vidurkis prieš mokesčius „Lidl Lietuva“ įmonėje siekė 1995,50 eurus ir buvo didžiausias tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų.

Vidutinis darbo užmokestis apskaičiuojamas remiantis visą kalendorinį mėnesį įmonėje dirbusių darbuotojų atlyginimo duomenimis.

Taip pat „Lidl Lietuva“ paskelbė, kad nuo sausio 1 d. didins atlyginimus visiems parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams. Darbo užmokestis šiems darbuotojams augs trejus metus iš eilės, šį kartą – nuo 4 iki 9 proc.

Padidinus atlyginimus, planuojama, kad lojalaus parduotuvės darbuotojo darbo užmokestis Vilniuje sieks 1470 eurų (įskaitant priedus), neatskaičius mokesčių. Be to, prireikus dirbti viršvalandžius, juos įmonė apmokės minutės tikslumu.

„Viena pagrindinių mūsų įmonės strateginių krypčių yra užtikrinti savo darbuotojų gerovę ir finansinį saugumą, todėl tam skiriame itin daug dėmesio. Ne tik siūlome didžiausią atlyginimą sektoriuje, bet ir taikome pakopinę darbo užmokesčio kėlimo sistemą, kuri leidžia parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams žinoti, kaip ateityje keisis jų darbo užmokestis“, – sako S. Savickienė.

Siūlo ir kitas finansines priemones

Atlygio paketą „Lidl Lietuva“ stiprina ir kitais būdais, vienas jų – „Lidl“ kortelės. Kas mėnesį įmonė parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams įteikia korteles, už kurias galimas apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse. Šį finansinį pastiprinimą įmonė tęs ir toliau, o nuo sausio kortelių vertė padidės 50 proc.

„Naudodamiesi kortelėmis darbuotojai gali įsigyti prekių bet kurioje Lietuvoje veikiančioje „Lidl“ tinklo parduotuvėje. Praėjusiais metais šią iniciatyvą komandos nariai įvertino teigiamai, todėl šią priemonę tęsime ir toliau“, – teigia S. Savickienė.

Darbuotojus įmonė skatina ir priedais prie atlyginimo – logistikos centro darbuotojai, priklausomai nuo pasiektų rezultatų, kas mėnesį pretenduoja į papildomą premiją, kuri gali siekti beveik 300 eurų. Tai reiškia, kad padidėjus atlyginimams, bendras komplektuotojo darbo užmokestis su visais priedais gali sudaryti 2200 eurų (maždaug 1350 eurų po mokesčių) per mėnesį.

Nuosekliai rūpinasi darbuotojų sveikata

Gerą darbuotojų savijautą ir motyvaciją darbe padeda užtikrinti ne tik išskirtinės finansinės naudos. „Lidl Lietuva“ visapusiškai ir nuosekliai rūpinasi savo komandos narių emocine ir fizine gerove.

Bendrovė suteikia galimybę šaltuoju metų sezonu darbuotojams ir jų vaikams iki 14 metų nemokamai pasiskiepyti nuo gripo. Be to, ketverius metus iš eilės visiems komandos nariams įteikiami imunitetą stiprinantys vitaminų rinkiniai, šiemet juose – vitaminas D3, vitaminas C, multivitaminai, vitaminai vaikams, magnio ir cinko papildai bei pastilės gerklei.

Rūpinantis darbuotojų emocine sveikata, jiems suteikiama galimybė nemokamai apsilankyti dešimtyje gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus. Taip pat esant poreikiui komandos nariai gali gauti profesionalias anonimines konsultacijas finansiniais, teisiniais ar asmeniniais klausimais.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 71 „Lidl“ parduotuvė 26 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.