Paskelbtas Aktualijos

Bijau paslysti ant medinės terasos - ką daryti?

Pirmadienis, 25 September 2023 16:41 Parašė 
Bijau paslysti ant medinės terasos - ką daryti? Photo by Peng Chen on Unsplash

Šaltaisiais mėnesiais speigai ir šlapdriba gražią medinę terasą gali paversti į pavojingą zoną. Nors medinė terasa skirta vaikščiojimui, žiemą galima jos prisibijoti. Paslydimas ant apledėjusios dangos - ne iš piršto laužta baimė. Taip nutikus galite susižeisti bei net apgadinti terasos paviršių. Kokių priemonių galima imtis, kad nuo to apsisaugotumėte?

Pasirengimas iššūkiams bei prevencija

Pirmasis žingsnis siekiant žiemą užtikrinti saugumą ant terasos - pasiruošimas pavojams. Prieš prasidedant šaltajam sezonui, būtina kruopščiai nuvalyti paviršių, pašalinti nuo jos visas šiukšles, lapus ar samanas, kurios gali sulaikyti drėgmę ir prisidėti prie ledo susidarymo.

Užtikrinkite, kad ant lentų neliktų stovinčio vandens, galinčio užšalti ir padidinti paslydimo riziką. Didelio judėjimo vietose patieskite guminius arba neslidžius kilimėlius.

Specializuotos priemonės

Didelę naudą gali suteikti specializuotų produktų, pavyzdžiui, OSMO „Anti-Slip" terasinės alyvos, naudojimas. Šis produktas ne tik išryškina natūralų medienos grožį, bet ir padengia medieną neslidžia danga, todėl sumažinama nelaimingų atsitikimų rizika. Alyva įsiskverbia gilyn į medieną, puoselėdama natūralią jos estetiką.

Taigi, norėdami išvengti traumų ir nelaimių, pasirenkite žiemos iššūkiams, nuvalykite terasą bei padenkite ją specialiomis priemonėmis.