Paskelbtas Miesto naujienos

Išrinkti konkurso „Sukurta Jonavoje“ nugalėtojai

Penktadienis, 08 September 2023 10:21 Parašė 

Jau žinomi šių metų konkurso „Sukurta Jonavoje“ laureatai – speciali rajono savivaldybės komisija išrinko tris nugalėtojus, kurie bus apdovanoti Jonavos miesto šventės metu.

Konkurso nugalėtojams bus įteikti aukso medaliai, jie taip pat įgis teisę konkurso simboliką naudoti savo prekių ar paslaugų žymėjimui bei reklamai. 

Konkurso laureatais šiemet tapo:

„Tesla“ technologijos kavos staliukas, kurį konkursui pristatė individualią medienos apdirbimo veiklą daugiau nei dešimtmetį vykdantis Gintaras Janecka.

Iš ąžuolo medžio masyvo pagaminto stalo paviršius išlietas epoksidine derva, o stalo viduje įmontuota TESLA ritė, kuri sąveikauja su jai pritaikytais stiklo indais. Šie indai, pastatyti ant stalo, prisipildo įvairių formų bei spalvų elektros impulsų šviesos blyksniais. Indus pašalinus nuo stalo, šviesos impulsai dingsta, stiklinės vėl tampa įprastomis.

Pasak G. Janeckos, šis gaminys pirmą kartą pristatomas konkurse kaip koncepcinis, turint viziją tokį staliuką pritaikyti svečiams įvairiose šventėse, suteikiant jų dalyviams išskirtinių emocijų.

Eterinių aliejų mišiniai pagal penkis Visatos elementus: Medis, Ugnis, Žemė, Vanduo, Metalas. Tai yra unikalus studijos „Kvapų sode“ sukurtas produktas.

„Kinų filosofija ir medicina sako, kad žmogaus organizmą sudaro 5 pagrindinės sistemos, kurios viena kitą valdo tarpusavio reguliavimo principu. Kadangi visa Visatoje juda ir keičiasi cikliškai, mes taip pat judame ratu, per kiekvieną stichiją skirtingu savo gyvenimo etapu“, – taip savo gaminius apibūdino jų kūrėja Gražina Norvilienė.

„Go Green“ šveitimo kempinės, pagamintos  iš perdirbtų žaliavų. Šį gaminį konkursui pristatė Jonavos įmonė UAB „Tokė LT“. Kempinės švelnioji puse pagaminta iš perdirbto porolono, o šveičiamasis sluoksnis – iš natūralaus ir perdirbto pluošto.

Nuo 2008 m. Jonavoje veikianti įmonė užsiima porolono kempinių, šveistukų, šluosčių gamyba bei didmenine prekyba, klientams siūlo plataus asortimento porolono kempines virtuvei, vonios kambariui, kūno priežiūrai, automobilių valymui ir grindų šluostes.

Konkurse „Sukurta Jonavoje“ šiemet dalyvavo vienuolika verslininkų ir verslo įmonių, pateikta iš viso trylika paraiškų.

Jonavos įmonėms skirtas konkursas tradiciškai rengiamas bendradarbiaujant su rajono verslininkus vienijančiu partneriu – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialu. 

Konkurso tikslas – didinti Jonavoje sukurtų gaminių bei paslaugų žinomumą, jų vartojimą bei skatinti aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių ir galinčių konkuruoti šalies, užsienio rinkose gaminių bei paslaugų kūrimą.