Jonavoje viešėjo Bagrationovsko meras

Neseniai į Jonavą buvo atvykęs miesto-partnerio Bagrationovsko meras D. A. Čemakin. Svečias apžiūrėjo miestą, apsilankė Krašto muziejuje, kt.; Joninių slėnyje klausėsi Pažaislio muzikos festivalio koncerto – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro, solistų – E. Sašenko ir J. Miliaus.

Susitikimo su rajono meru M. Sinkevičiumi ir administracijos direktoriumi V. Majausku metu aptartos tolesnio bendradarbiavimo perspektyvos.

Karolina VIČIŪTĖ

Galerija iš K2: NULL

Vaizdo įrašas iš K2: NULL