Paskelbtas Futbolas

Jonavoje matysime jaunuosius Lietuvos ir Danijos futbolininkus

Pirmadienis, 12 June 2023 08:35 Parašė 

Savo kelią Europos čempionato atrankos turnyre kitą savaitę pradės ir Lietuvos vaikinų U21 rinktinė.

Šį penktadienį (birželio 16 dieną) 18 valandą Jonavos centriniame stadione Tomo Ražanausko auklėtiniai susitiks su Danijos bendraamžiais. Tai bus pirmasis rinktinės iššūkis Europos čempionato atrankoje. Patekimas į rungtynes – nemokamas, tiesioginė rungtynių transliacija bus pasiekiama futbolas.tv platformoje.

Be šių komandų I atrankos grupėje taip pat rungtyniauja Čekija, Islandija ir Velsas.

Šešiolikos komandų pagrindiniame turnyre namų teisėmis vietą jau turi Slovakijos komanda. Taip pat tiesiai į pagrindinį turnyrą pateks visi devyni grupių laimėtojai bei trys geriausios antras vietas užėmusios komandos (neskaitant rezultatų prieš šeštą vietą grupėje užėmusias ekipas).

Likusios šešios antras vietas užėmusios ekipos bus paskirstytos į tris atkrintamųjų poras. Jų laimėtojai, įrodę savo pranašumą per dvejas rungtynes, taip pat pateks į pagrindinį turnyro etapą.

Tomo Ražanausko pasirinktoje sudėtyje yra ir nacionalinėje vyrų rinktinėje debiutuoti spėjusių žaidėjų, kaip Natanas Žebrauskas ar Armandas Kučys. Taip pat yra ne vienas Optibet A lygoje žaidžiantis futbolininkas, taip pat ir keli užsienio klubuose tobulėjantys žaidėjai.

Visas vaikinų U21 rinktinės sąrašas rungtynėms su Danija:

Vartininkai: Danas Šimkevičius (FK „Panevėžys“), Dominykas Valeckas (FK „Garliava“), Julius Virvilas (AC „Dolomiti Bellunesi“, Italija);

Gynėjai: Žygimantas Baltrūnas (FK „Sūduva“), Kristupas Keršys (FK „Metta“, Latvija), Matijus Remeikis (FK „Panevėžys“), Domas Slendzoka („Be1 NFA“), Nojus Stankevičius (FK „Riteriai“), Gustas Zabita (Alytaus „Dainava“), Natanas Žebrauskas (SpVgg „Greuther Fürth“, Vokietija);

Saugai: Titas Buzas (FC „Augsburg“, Vokietija), Deividas Dovydaitis (FK „Banga“), Martynas Džiugas („Be1 NFA“), Emilis Gasiūnas (FA „Šiauliai“), Esmilis Kaušinis (US „Lecce“, Italija), Juozas Lubas (FC „Džiugas“), Gabrielius Micevičius (FA „Šiauliai“), Deimantas Rimpa (FK „Riteriai“), Dariuš Stankevičius (FK „Sūduva“), Karolis Žebrauskas (FK „Banga“);

Puolėjai: Motiejus Burba (FC „Džiugas“), Armandas Kučys („Kalmar“ FF, Švedija).

Būtent Jonavoje su Velso ir Islandijos jaunimo U-21 rinktinėmis yra numatytos rungtynės ir rudenį (rugsėjo 12 ir spalio 17 dienomis).

Tad birželio 16 d., penktadienį, Jonavos centriniame stadione, Lietuvos U-21 jaunimo rinktinė susitiks su Danijos bendraamžiais. Rungtynių pradžia 18.00 val. Įėjimas – nemokamas.

KĘSTUTIS PUTELIS