Paskelbtas Miesto naujienos

Jonavoje – dar du nauji elektrobusai

Ketvirtadienis, 18 May 2023 10:17 Parašė 

Jonavos autobusų parką pasiekė dar du nauji elektra varomi autobusai, kuriuos bendrovė „Jonavos autobusai“ įsigijo praėjusiais metais.

Du 30-ties sėdimų vietų TEMSA autobusus trečiadienį Jonavos įmonei perdavė Kauno bendrovė „Kautra“, kuri yra TEMSA atstovas Lietuvoje.

Nauji elektrobusai pakeis senus dyzelinius autobusus ir aptarnaus viešojo transporto maršrutus Jonavos mieste.

Naujausius elektrinius autobusus „Jonavos autobusai“ pirko gavę finansavimą iš Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA). Vykdant šį projektą Jonavos kultūros centro aikštelėje anksčiau įrengta nauja elektromobilių greito įkrovimo stotelė.

Praėjusią savaitę Jonavos autobusų parką pasiekė dar vienas naujas elektrinis autobusas ISUZU, kuris jau veža keleivius miesto maršrutais.

Nuo šiandien Jonavoje kursuos jau keturi elektrobusai, o iki metų galo laukiama atvykstant dar trijų naujų elektrobusų.

„Planai ambicingi, tačiau, kaip matote, jie yra visai realūs ir po truputį pildosi. Kviečiu Jonavos gyventojus naudotis viešuoju transportu ir išbandyti naujuosius elektrinius autobusus, kurie ne tik neteršia aplinkos, bet ir yra labai patogūs“, - kviečia Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Jonavos gyventojų patogumui rajone diegiama ir daugiau modernių darnaus judumo priemonių. Visuose Jonavos autobusuose jau sumontuota vietos nustatymo įranga, o mieste įrengtos naujos autobusų stotelės ir švieslentės, kurios realiu laiku rodo, kada atvyks autobusas.