Jonavos „CBet“ sukūrė istoriją ir pirmą kartą pateko į Lietuvos krepšinio lygos pusfinalį

Pirmadienis, 15 May 2023 09:22 Parašė

Antrąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau įpusėjus kėliniui „Wolves“ išlygino rezultatą (14:14). Pirmąjį ketvirtį galingai užbaigė A. Caverio tempiami vilkai, kurie pasibaigus kėliniui pirmavo (21:25).

Antrojo kėlinuko pradžioje „CBet“ papuolė į duobę ir pralaimėję atkarpą 8:0 atsiliko rezultatu (21:33).

Kėliniui artėjant prie pabaigos D. Bičkauskis sėkmingu žaidimu užkūrė visą Jonavos sporto areną, o šeimininkai išsiveržė į priekį 3 taškų persvara (43:40).

Po ilgosios pertraukos „CBet“ galingu spurtu pradėjo kėlinį ir įgijo dviženklį skirtumą, tačiau savų atsakymų turėjo ir K. Kemzūros auklėtiniai, kurie dar kėlinio viduryje priartėjo iki dviejų taškų (50:48). 3-iąjį Kėlinį stipriau užbaigė jonaviečiai, kurie prieš lemiamas 10 minučių sėkmingų G. Watsono epizodų dėka susikrovė 6 taškų pranašumą (60:54).

Lemiamo ketvirčio pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, o „CBet“ į priekį vedė G. Huskičius, kuris kėlinio pabaigoje buvo praktiškai nesustabdomas. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai susitikimo pabaigoje neleido vilkams persverti rezultato, išlaikė turėtą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu (80:75) bei laimėjo ketvirtfinalio seriją 2-0.

„CBet“: Goranas Huskičius (8/10 dvit., 6 atk. kam.) ir Glynnas Watsonas (5/11 dvit., 5/5 baud.) po 18, Dovis Bičkauskis 16 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Edvinas Šeškus 9 (1/5 trit.), Jeffas Garrettas (10 atk. kam., 2 blok.) ir Martins Laksa (5/5 baud.) po 8.

Pusfinalyje jonaviečių lauks dabartinių Lietuvos čempionų – Vilniaus „Ryto“ iššūkis.