Paskelbtas Renginiai

Žino mažas sėkmės paslaptis

Antradienis, 09 May 2023 15:42 Parašė 

“Saulutės“ vaikų lopšelyje – darželyje jau 15 – ą kartą vyko rajono mažųjų šaškininkų turnyras „Baltieji pradeda“. Šį kartą čia susirinko devynių ikimokyklinių įstaigų komandos su savo trenerėmis – loginiams žaidimams neabejingomis auklėtojomis.

Nepralenkiami šiemet buvo „Pakalnutės“ galvočiai, antri – Raimundo Samulevičiaus progimnazijos pasiuntiniai, treti – „Saulutės“ žaidėjai. Tačiau svarbiausia ne taškai ar pustaškiai, svarbiausia – pastabumas, sumanumas, gebėjimas nepaklysti 64 langelių lentoje. „Laimėjo tie, kas susitvarkė su jauduliu, mokėjo susikaupti, neskubėjo ir, matyt, žinojo keletą sėkmės paslapčių“,- sakė įstaigos direktorės pavaduotoja Natalija Žursvliovienė.

Komandos apdovanotos taurėmis, dalyviai – medaliais, diplomais, atminimo dovanėlėmis. Renginio organizatorės dėkoja turnyro rėmėjams Arvydui Gasiui ir Arūnui Rimkui, taip pat reikliai šaškių teisėjai Karolinai Šimkutei, kuriai tai buvo jau ne pirmas teisėjavimo išbandymas. Neseniai Karolina teisėjavo ir rajono seniūnijų žaidynių šaškininkų batalijoms, kur pirmoji vieta atiteko Užusaliams, antroji – Bukonims, trečioji - Žeimiams.

Marius Glinskas

Lopšelio – darželio „Saulutė“ nuotraukos.