Paskelbtas Renginiai

Profesinės šventės proga pasveikinti Jonavos medikai

Penktadienis, 28 April 2023 11:31 Parašė 

Jonavos rajono savivaldybės atstovai pasveikino rajono medikus, slaugytojus, visus sveikatos specialistus su Medicinos darbuotojų diena. Šventinio renginio metu Jonavos kultūros centre taip pat paskelbta Jonavos Metų medicinos darbuotoja – Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoja Valentina Cvetkova.

Pirmą kartą organizuotame konkurse nominacijas siūlė visi Jonavos rajono gyventojai. Už nuoširdumą, rūpestingumą, geranoriškumą ir atsidavimą darbui nominuota V. Cvetkova sulaukė daugiausiai gyventojų balsų.

Konkurso laureatei ir kitiems rajono medikams mero Mindaugo Sinkevičiaus padėkas bei sveikinimus perdavė tarybos narė Birutė Gailienė, medicinos darbuotojus sveikino Seimo narys Eugenijus Sabutis, tarybos narė Birutė Platkauskienė.

„Ačiū jums, kad pasirinkote kilnią mediko profesiją, kad esate mūsų rajono bendruomenės dalimi, kad jūsų dėka Jonavos gyventojams galime suteikti plataus spektro ir aukščiausio lygio sveikatos palaikymo paslaugas”, - medikams dėkojo B. Gailienė.

Tęsiantis renginiui būrys medicinos darbuotojų taip pat apdovanoti Jonavos rajono mero padėkomis.

Jonavos ligoninės medicinos gydytoja, Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus vedėja Angelė Jurgita Stankė mero padėka apdovanota už skyriaus darbo koordinavimą, naujų technologijų įsisavinimą, kruopštumą ir atsakingumą.

Daiva Budrienė, vidaus ligų gydytoja, Konsultacinės poliklinikos vedėja, pagerbta už poliklinikos darbo koordinavimą, sklandų pacientų registracijos užtikrinimą, naujų technologijų įdiegimą.

Už rūpestį ir meilę pacientams apdovanotos Ortopedijos traumatologijos skyriaus vyriausioji slaugytoja Vida Lukminienė, bendrosios praktikos slaugytoja Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje Anatolija Lilienė, Terapijos skyriaus slaugytojo padėjėja Irena Pleskienė.

Už ilgalaikį atsidavimą darbui, skanaus maisto gamybą ir kūrybiškumą padėkos sulaukė Maisto paruošimo skyriaus vedėja Janina Stankevičienė.

Padėkos už profesionalumą, dėmesingumą, atsakingumą, begalinį atsidavimą savo darbui, meilę ir šilumą pacientams įteiktos ir Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojams: ambulatorinių slaugos paslaugų namuose slaugytojo padėjėjai Kristinai Trakimienei, bendrosios praktikos slaugytojai Viktorijai Jokubauskienei,  gydytojui odontologui Nerijui Patamsai, šeimos gydytojai Loretai Jonušienei.

Ilgametė Jonavos greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotoja, Slaugos padalinio vadovė Vilma Pagirskienė pagerbta už tai, kad suburia visus GMP medikus rezultatyviam darbui.

Šventėje pastebėta ir paskatinta jauna kolektyvo darbuotoja, sveikatos priežiūros specialistė Viktorija Zeltinytė, kuri jau pasižymėjo savo profesionalumu, o įstaigos paramedikas, GPM automobilio vairuotojas Aivaras Zabarauskas apdovanotas už tai, kad iškėlė aukštą profesionalumo kartelę kitiems įstaigos paramedikams.

Medicinos darbuotojų dienos proga pagerbta ir apdovanota Jonavos visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Leonarda Savickienė, pasak nominaciją pateikusio kolektyvo  – nepaprastai žavi ir linksma moteris, su išskirtinai galingu energijos užtaisu.

Anksčiau šią savaitę, artėjant Medicinos darbuotojų dienai, visi Jonavos rajono gyventojai taip pat turėjo galimybę padėkoti  rajono medicinos darbuotojams už jų darbą ir atsidavimą. Savivaldybės facebook paskyroje sulaukta daugiau nei šimto atsiliepimų, istorijų ir padėkų Jonavos medikams.