Paskelbtas Miesto naujienos

Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centrui – 25 metai

Penktadienis, 21 April 2023 10:06 Parašė 

Ketvirtis amžiaus – nemažas laiko tarpas ne tik žmogui, bet ir įstaigai. Šis skaičius - jaunatviškas, bet kartu ir brandus. Juk esame ne tik tai, kas lieka mumyse nuėjus tam tikrą gyvenimo kelią, esame tai, kokius pėdsakus paliekame kitų gyvenime. Didžiausia vertybė yra žmogus. Pagrindinė įstaigos misija jau daugiau nei 2 dešimtmečius – padėti žmonėms, kuriems tos pagalbos reikia labiausiai. Žmogus su negalia, kaip ir visi, turi teisę jaustis laimingas, ir saugus, priimtas, ir lygiateisis, su atviromis galimybėmis veikti, ir siekti svajonių.

 Labai džiaugiamės svečiuose sulaukę tiek daug garbių svečių, bičiulių, partnerių, bendraminčių, tai  LR seimo nario Eugenijaus Sabučio ir jo padėjėjos Audronės Bagdonavičienės, Jonavos raj. savivaldybės mero pavaduotojos Birutės Gailienės, Jonavos raj. savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus vedėjos Daivos Ūselienės, Jonavos raj. savivaldybės tarybos Sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkės Birutės Platkauskienės, Jonavos raj. Socialinių paslaugų centro direktorės Valentinos Bereznajos–Demidenko, Jonavos nakvynės namų direktorės Ingridos Malciuvienės, Jonavos vaikų lopšelio–darželio „Saulutė“ direktorės Jelenos Galvydytės, Jonavos visuomenės sveikatos biuro direktorės Modestos Bartošienės, Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus mokyklos direktorės pavaduotojos ugdymui Laimutės Žebrauskienės, Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Jonavos Viltis“ pirmininkės Olgos Traskauskienės.

Visi susirinkusieji turėjo galimybę pasižiūrėti trumpą video filmą apie Veiklos centro įstaigą ir nueito kelio prasmingas akimirkas, taip pat buvo pakviesti sudalyvauti smagioje viktorinoje, pavadinimu „Ką žinai apie Veiklos centrą?”. Abejingų nepaliko Veiklos centro jaunuolių trupės „Mūza“ spektaklis „Laimės pieva“. Kaip visi gėlių žiedai yra unikalūs, skirtingi ir saviti, taip ir centro jaunuoliai yra skirtingi, ypatingi, nepakartojami ir individualūs. Svarbu, kad čia kiekvienas gali būti savimi, gali išreikšti savo talentus ir nuoširdžiai džiaugtis gyvenimu.

Esame dėkingi visiems ir kiekvienam atskirai už palaikymą, bičiulystę, už tai, kad buvote, esate, ir tikime, kad būsite kartu su mumis.

Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centras