Paskelbtas Miesto naujienos

SKAITYTOJAS KLAUSIA. Apie kainas bus paskelbta viešai

Trečiadienis, 12 April 2023 12:11 Parašė 

Redakcijai paskambino Antanas J. Iš Kauno gatvės. Jis sakė, kad Kauno g. stovi didžiulė metalinė talpa (žr. nuotr.). Vyras spėlioja, kad gal tai koks valymo įrenginys? Tuo pačiu Antaną J. domino, kokius darbus šiuo metu atlieka UAB „Jonavos vandenys“, ką planuoja daryti.

Be to, kol kas nekalbama apie naujas vandens kainas. Kada ir kiek jos keisis?

UAB „Jonavos vandenys“ direktorius Romas Keliauskas: Metalinė talpa (žmogus  gana tiksliai pastebėjo) yra skirta paviršinių lietaus nuotekų valyklai. Minėta talpa bus sumontuota šią vasarą.

Dėl darbų – šiuo metu pasirašytos sutartys su rangovais ir atliekami Šveicarijos kaimo ir Žeimių miestelio buitinių nuotekų valymo įrengimų rekonstrukcijos projektavimo darbai. Jonavos mieste Kauno gatvėje paviršinių (lietaus) nuotekų valykla bus sumontuota iki rudens. Taip pat bus atliekami buitinių nuotekų tinklų statybos darbai Žeimių miestelyje. Tokie yra stambiausi mūsų šių metų projektai.

Dėl kainų – esame įkėlę informaciją į mūsų interneto puslapio naujienas (www.jonavosvandenys.lt). Vandens kainos tikrai keisis į didėjimo pusę. Konkrečios datos ir skaičių neįvardinsiu, nes jų kol kas dar nežinome. Vadovaudamasi Geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymo (GVTNTĮ) 33 straipsnio nuostatomis, kainas derina Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT). Dabar beliko VERT sprendimu patvirtinti kainas. Kai turėsime daugiau informacijos, ją paskelbsime viešai. Tai įpareigoja GVTNTĮ.

„Alio Jonavos“ inf.