Paskelbtas Sportas

Jonava stabdo finansavimą „Vikingams“

Ketvirtadienis, 06 April 2023 14:02 Parašė 

Jonavos sporto centras (JSC) stabdo finansavimą salės futbolo klubui „Vikingai“, kol klubas neprisiims atsakomybės ir nepareikš aiškios pozicijos dėl savo kapitono Beno Spietinio nesportinio elgesio.

Tokį sprendimą priėmė Jonavos rajono savivaldybės Sporto klubų programų finansavimo komisija. Šiuo sprendimu JSC sustabdys 37 tūkst. eurų išmokėjimą, skirtą 2023 m. „Vikingų“ sporto programai finansuoti.

„Vikingų“ kapitono B. Spietinio elgesys „Kauno Žalgirio“ žaidėjų atžvilgiu yra visiškai nesuderinamas su mūsų miesto ir Jonavos sporto bendruomenės vertybėmis. Sporto miestas Jonava netoleruoja ir niekada nerems nesportinio elgesio, o Jonavai atstovaujantiems sportininkams visada kels pačius aukščiausius garbės ir moralės reikalavimus. Nepriimtinas yra ir klubo išplatintas pareiškimas, kuriuo, panašu, siekiama pateisinti savo žaidėjo elgesį“, - teigiama komisijos protokole.

„Kauno Žalgirio“ klubo teigimu, pirmadienį vėlai vakare futbolininkas iš Jonavos B. Spietinis atvyko į Kauną ir užsipuolė čia gyvenančius „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkus iš Brazilijos. Kauno klubas kreipėsi į policiją, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Jonavos komandos žaidėjo veiksmų.

Reaguodama į šią informaciją, Lietuvos futbolo federacija neribotam laikui suspendavo B. Spietinį, jis nedalyvaus artimiausioje Lietuvos futsal rinktinės stovykloje.