Paskelbtas Laisvalaikis

Kokie nagų lakai madingi 2023 metais?

Pirmadienis, 27 March 2023 13:21 Parašė 

Tarp madingų 2022 m. nagų lakų spalvų daugiausia galėjote rasti klasikinių ir subtilių atspalvių. Moterys dažniausiai rinkosi baltus, rožinius ir mėlynų atspalvių nagų lakus. Tačiau tai ne vienintelės populiariausios spalvos. Kokia nagų spalva šiais metais pati madingiausia?

2023 metais madingi manikiūrai visų pirma yra tie, kurie atrodo itin subtiliai ir yra tobula rankų puošmena. Instagram ir kitose socialinėse platformose bei svetainėse galite rasti daugybę stilingo manikiūro idėjų, tačiau jei norite, kad jis atitiktų dabartines tendencijas, reikėtų rinktis pastelinių atspalvių nagų lakus. Taip pat šiais metais itin populiarūs tokie dizainai kaip ombre, klasikinis prancūziškas ar baby boomer.

Pastelinės spalvos

Pastelinės spalvos nagų lakai puikiai atrodo tiek ant ilgų, tiek ant trumpų nagų. Jie yra puikus pasirinkimas, ypač pavasarį ir vasarą. Tačiau šiais metais populiarėja dar švelnesnės pastelinių spalvų variacijos. Renkantis dar švelnesnes spalvas, garantuojame, efektas bus nuostabus, net jei pasirinksite vienspalvį dizainą.

Balti nagai

Ar manote, kad balti nagai yra nuobodūs? Anaiptol! Geliniai nagai, nudažyti baltu laku, gali atrodyti fenomenaliai. Didelis jų pranašumas yra tai, kad jie tinka kiekvienai progai ir dera prie kiekvieno įvaizdžio. Jie jums patiks, ypač jei mėgstate vasarišką įdegį, nes baltas manikiūras tai paryškins! Be to, baltiems nagams tinka kone bet kokie manikiūro papuošimai.

Švelnūs rožinės spalvos atspalviai

Rožinė spalva vis dar neišeina iš mados, gali būti, kad niekada ir neišeis. Paprastai ji asocijuojasi su pavasariu ir vasara, tačiau žinokite, kad drąsiai galite lakuotis nagus šia spalva ištisus metus. Nepaisant to, kad šiais metais itin madingos šviesios pastelinės spalvos, taip pat madinga ir itin intensyvi rožinė, atkreipianti kitų dėmesį. Tačiau kai orientuojatės į minimalizmą ir pirmenybę teikiate subtiliam manikiūrui, baby pink bus geriausias pasirinkimas.

Nagų priemonių kainos nėra didelės, todėl drąsiai galite įsigyti ne vieną ir ne dvi priemones savo tobulam manikiūrui ar pedikiūrui. Būkite madingos ir šiais metais – atsinaujinkite manikiūro priemonių krepšelį.