Rajoninis krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Penktadienis, 17 March 2023 09:11 Parašė

Bukonių mokykloje - daugiafunkciame centre vyko tradicinis rajoninis krepšinio 3x3 turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo keturios komandos, kurios tarpusavyje atkakliai rungėsi dėl nugalėtojų taurės.

Jauniausia turnyro dalyvė, Bukonių mokyklos - daugiafunkcio centro II komanda, užėmė IV vietą. Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos sportininkai, iškovoję vieną pergalę ir pralaimėję Bukonių mokyklos - daugiafunkcio centro I komandai, atkaklioje kovoje 11:20 nusileido Šveicarijos progimnazijos sportininkams ir užėmė III vietą. Geriausiai šiame turnyre žaidė Bukonių mokyklos - daugiafunkcio centro I komanda, kurioje puikiai pasirodė 8 klasės mokinys Eiviltas Skroblas. Bukoniškiai, pasiekę 2 pergales, paskutinėse savo rungtynėse rezultatu 39:18 įveikė Šveicarijos progimnazijos komandą ir tapo turnyro nugalėtojais, o Šveicarijos progimnazijos sportininkai užėmė II vietą.

Visi turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o Bukonių mokyklos -daugiafunkcio centro I komanda dar ir nugalėtojų taure. Mokyklų komandų vadovams ir rungtynių teisėjams įteiktos LR Seimo nario Eugenijaus Sabučio atminimo dovanos.

Dėkojame visoms komandoms ir jų vadovams už dalyvavimą tradiciniame krepšinio turnyre bei LR Seimo nariui Eugenijui Sabučiui už iniciatyvos palaikymą.  Lauksime visų kitais metais.

Dainius Bisigirskas, Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro fizinio ugdymo mokytojas