Paskelbtas Laisvalaikis

Patarimai, kaip miegamąjį paversti ramybės zona

Antradienis, 07 February 2023 15:27 Parašė 

Geras miegas yra svarbus kiekvienam žmogui. Daugelis sutiktų, kad gero miego kokybei tikrai įtaką daro aplinka, kurioje atliekamas šis ritualas. Tikrai nėra paprasta sukurti tokią miegamojo erdvę, kuri Jums patiktų iki mažiausių smulkmenų. Reikia apgalvoti daug akcentų. Bandysime aptarti pačius svarbiausius. Tikimės, kad jie padės Jums paprasčiau sukurti svajonių miegamąjį.

Apšvietimo komponavimo taisyklės

Apšvietimas yra svarbus ir dažnai funkcionalumą bei jaukumą lemiantis komponentas  kiekviename kambaryje. Taip pat ir miegamojo erdvėje svarbus tinkamas apšvietimas, kuris ne tik gražiai atrodo, tačiau ir kurio skleidžiama šviesa optimaliai paskirstyti po patalpą. Geriausia kambaryje yra derinti bent jau kelis, skirtingo tipo apšvietimas. Būtinas bendrinis, kuris dažniausiai yra komponuojamas ant lubų, taip pat ir sieniniai, kurie gali būti greta lovos, virš naktinių spintelių, galiausiai, zoninis - toršeras, kuris suteikia patalpai jaukumo. Dar prieš įrengiant kambarį reikia iškart nuspręsti dėl apšvietimo. Tai leidžia parasčiau planuoti elektros instaliaciją. Įsigyti šviestuvus siūlome https://www.adma.lt/ prekybos vietoje.

Tinkamų baldų pasirinkimas

Galvojant apie apšvietimą taip pat mintyse siūlome iškart derinti ir baldus, kurie bus kambaryje. Tai yra ne tik miegamojo lova, tačiau ir kosmetinis staliukas, daugelis mėgsta kušetes bei kitus poilsio baldus, kurie gali būti skirti, pavyzdžiui, skaitymui. Kuo didesnis kambarys - tuo daugiau baldų bus galima sukomponuoti. Visgi, nereikia persistengti, kadangi daugiau tikrai nebūtinai yra geriau. Taip pat dažnai kiekvienas baldas simbolizuoja tam tikrą zoną, kurioje atliekamos konkrečios funkcijos. Tai padeda greičiau pasirinkti baldus, apšvietimą ir kitus akcentus.

Jaukumui reikia akcentų

Galiausiai, ramybės bei jaukumo zona dažniausiai neatsiejama nuo akcentų, kurie padeda kurti tokius namus, kuriuose yra gera būti. Taip pat ir miegamojo erdvėje siūlome derinti dekoro akcentus, kurie ne tik gražiai atrodo, tačiau ir kelia Jums kokias nors geras emocijas. Žinoma, svarbu, kad jų nebūtų per daug, taip pat, kad kiekvienas dekoro akcentas turėtų jam paskirtą vietą. Tuomet ne tik kambarys atrodys jaukiai, tačiau ir jo priežiūra nebus sudėtinga.