Paskelbtas Renginiai

Advento popietė bibliotekoje

Trečiadienis, 21 December 2022 15:02 Parašė 

Belaukdamas Šv. Kalėdų, senjorų klubas „Polėkis“ sukvietė savo narius ir kitus Viešosios bibliotekos skaitytojus į Advento popietę.

Nustebino Trečiojo amžiaus universiteto Teatro studijos, vadovaujamos Vitalijos Kraučelienės, šventinė inscenizacija advento tema. Studijos lankytojos, laikančios keturias žvakes rankose, simbolizavo tikėjimą, meilę, taiką ir viltį, jos tarsi priminė, kokių tradicijų, laukdami šventės, laikėsi mūsų senoliai, koks gilus susikaupimas turėtų visus lydėti ir šių dienų kontekste. Nuostabiausias kalėdines melodijas prikėlė to paties universiteto dainininkės, susibūrusios į „Rezginėlę“. Nepagailėjo susirinkusiems dėmesio ir įstaigos direktorė Skirmutė Gajauskaitė, palinkėjusi visiems kantraus, prasmingo švenčių laukimo.

Klubo vedlė, Informacijos ir kraštotyros skyriaus vadovė Regina Lukoševičienė aktorėms ir dainininkėms įteikė ką tik „iškeptą“ kalėdinę dovanėlę – naują „Taurostos“ almanacho numerį. Svečių žvilgsniai krypo ir į klubo rankdarbių būrelio šventinius akcentus, sudėtus į parodėlę, o koridoriuje galima buvo pasidžiaugti po visą pasaulį keliaujančia ukrainiečių dailininkų ekspozicija.

Gintas Milkus

Viešosios bibliotekos nuotr.