Paskelbtas Laisvalaikis

Pirtis – kokybiškam laisvalaikiui bei poilsiui

Pirmadienis, 12 December 2022 09:17 Parašė 

Pirtis – tai statinys, kuris yra neatsiejamas nuo poilsio bei geros savijautos. Renkantis šį statinį, būtina išgryninti savo realius poreikius ir įvertinti kriterijus, kuruos tuoj aptarsime.

Gamybos medžiaga – vienas iš kriterijų, renkantis pirtį

Norint išsirinkti tobulai Jūsų reikmes atitinkančią pirtį, yra būtina įvertinti tam tikrus kriterijus. Pirmiausia, žinoma, reikėtų apsispręsti, iš kokių medžiagų pagamintos privačios sveikatingumo oazės norite. Modernios pirtys šiomis dienomis dažniausiai yra gaminamos iš tokių medžiagų, kaip mediena, taip pat gamykloje paruošti rąstai ir SIP plokštės. Pastarosios įgalina ženkliai greitesnius bei pažangesnius statybos procesus, todėl norimas objektas „iškyla“ labai greitai.

Pirties dydis – svarbus kriterijus, kurį derėtų įvertinti iš anksto

Visais pirties teikiamais malonumais galėsite mėgautis tik tada, kai išsirinksite tinkamo dydžio statinį: pirtis gali būti tiek mažytė, skirta vienu metu kaitintis tik dviem žmonėms, tiek erdvesnė, kurioje vienu metu laiką leisti bus galima didesnei žmonių grupei. Kalbant apie konkrečius skaičius, būtina paminėti, kad bendri dažniausiai pasirenkami pirčių dydžiai yra šie, t. y., 5–10 kv. m., 15–25 kv. m. arba 20–30 kv. m., įskaitant pirčių modelius su persirengimui ar pasisėdėjimui skirtomis patalpomis bei terasomis.

Pirties dizainas bei stilius pagal individualius poreikius

Pirčių dizainų bei stilių įvairovė pastaruoju metu yra tikrai stulbinanti. Itin išskirtinai atrodo, pavyzdžiui, apvalios pirtis. Apvali pirtis, be kitą ko, ne tik gražiai atrodo, bet yra vienu metu ir kompaktiška, ir erdvi. Modernumu išsiskiria pirtys, turinčios įstiklintus fasadus. Toks pirties dizainas ne tik atgaiva kūnui, bet ir sielai, nes kaitinantis pirtyje galima mėgautis kraštovaizdžiu, jo grožiu ir ramybe. Kiekvienas turi galimybę išsirinkti tokią pirtį, kurios dizaino bei stiliaus ypatybės geriausiai atitiks individualų skonį.

Pirčių spalvinė gama gana plati

Renkantis pirtį su vidine bei išorine apdaila, negalima pamiršti ir tokio kriterijaus, kaip statinio spalva. Norint išlaikyti harmoningą aplinką, derėtų rinktis pirties spalvą, atsižvelgiant į atspalvius, derančius prie Jūsų teritorijoje esančių pastatų, pradedant pagrindiniu pastatu.