Paskelbtas Futbolas

V. Borovskij: „Prieš „Žalgirį“ turime būti kaip kumštis“

Antradienis, 26 July 2016 12:51 Parašė 

Jonavos „Lietavos“ šį trečiadienį (liepos 27 d.) laukia dar viena akistata su „SMScredit.lt A lygos“ lyderiu. Šį kartą jonaviečiai vyks į sostinę, kur XIX turo rungtynėse susikaus su dabartiniu čempionato lyderiu ir titulą ginančiu Vilniaus „Žalgiriu“.

Pirmieji du klubų susitikimai baigėsi kovingomis lygiosiomis 2:2 Vilniuje ir minimalia sostinės klubo pergale 0:1 Jonavoje. Europoje kovas baigę vilniečiai savaitgalį 4:2 įveikė Utenos „Utenį“ ir su 38 taškais pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. „Lietava“ (17 taškų) praėjusią savaitę 1:2 nusileido Klaipėdos „Atlantui“ ir tebėra šeštoje lentelės vietoje.

Vienas Jonavos klubo lyderių Valdemar Borovskij teigia, kad kova su čempionato favoritu negąsdina ir komanda ruošiasi kaip visada kovoti iki galo. „Visi tikriausiai mato, kad šiame sezone su visais kovojame ir tą darome iki galo. Visada einame į aikštę galvodami tik apie pergalę. „Žalgiris“ – pirmenybių lyderis, tačiau sunku pasakyti, kaip jis atrodys po iškritimo iš UEFA Čempionų lygos atrankos. Galbūt žaidėjai bus mažiau motyvuoti, o gal kaip tik – piktesni. Tačiau ši komanda yra puikiai sukomplektuota. Ir su pagrindiniais, ir su atsarginiais žaidėjais visada reikia kovoti iš paskutiniųjų. Tokie mačai suteikia daug patirties ir ypač naudingi mūsų jaunimui. Šiose rungtynėse turėsime būti kaip kumštis, padėti vienas kitam. Be to nieko nebus“, – kalbėjo V. Borovskij.

Klubo vyr. strategas Robertas Poškus mano, kad žalgiriečiams šiame susitikime motyvacijos nepritrūks, tačiau tikina, kad jo vadovaujama komanda sieks tik teigiamo rezultato. „Žaisime su čempionais ir išvykoje, tačiau mes sieksime teigiamo rezultato – norime parsivežti bent tašką. Paskutinėse rungtynėse Utenoje su „Uteniu“ žalgiriečiai neatrodė labai gerai, bet čia, matyt, buvo nusiteikimo klausimas. Iškritus iš Europos taurių, persiorientuoti į Lietuvos čempionatą kartais būna sunku. Tą parodė ir Marijampolės „Sūduvos“ bei „Trakų“ pavyzdžiai. Po pasitraukimo šiek tiek smuko šių klubų žaidimas. Bet nemanau, kad „Žalgiriui“ tas gresia. Galvoju, kad žalgiriečiai visą savo dėmesį skirs čempionų vardui apginti, jie negali dabar barstyti taškų. Nelaukiame, kad jie bus atsipalaidavę ir mūsų neįvertins“,– teigė R. Poškus.

Vilniaus „Žalgirio“ ir Jonavos „Lietavos“ rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje, LFF stadione. Mačo pradžia – 19.30 val.

fklietava.lt informacija