Puikūs rezultatai sezono starte

Dvi dienas Garliavos sporto arenoje vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos Rudens taurė 2022. Aikstelėje sukosi virš 600 porų nuo 4 metų amžiaus iki senjorų. Jonavą atstovavo klubo „Bonus“ šokėjai. Nemažai jonaviečių pateko į finalinius turus. 

Augustas Moročka ir Simona Jefimenkaitė jaunučiai I klasėje laimėjo pirmą vietą, vyresnėje jaunučiai II D grupėje – šeštą. Jaunučiai II E6 kasėje Milius Rinkevičius ir Rūta Pupinytė 4 vieta. Jauniai I E4 klasėje Domantas Prūsaitis ir  Austėja Jodelytė iškovojo 6 vietą, Karolis Kazakevičius ir Smiltė Žvalionytė – 8. Jauniai II E6 Modestas Snieška ir Saulė Pupinytė lipo ant 3 vietos pakylos, Justas Kondratavičius-Miglė Mickutė laimėjo 6 vietą. 

Varžybose teisėjavo klubo „Bonus“ vadovas Sergejus Jefimenka. 

Klubo „Bonus“ inf.

Galerija iš K2: {gallery}5718{/gallery}

Vaizdo įrašas iš K2: NULL