Paskelbtas Laisvalaikis

Huawei P30 Lite išmaniojo telefono apžvalga

Trečiadienis, 28 September 2022 11:37 Parašė 

Kai ateina laikas išsirinkti naują telefoną, daugelis pirkėjų pasimeta gausioje pasiūloje ir ima abejoti, kurį modelį geriau įsigyti. Vis dar sklando labai gajus mitas, kad kuo naujesnis telefonas – tuo brangiau jis kainuoja. Vis dėlto ne išleidimo metai apsprendžia įrenginio kainą, o jo siūlomos funkcijos. Tikrai ne visi senesni ar tiesiog pigesni modeliai šiomis dienomis yra prasti. Vienas iš pavyzdžių – tai Huawei P30 Lite išmanusis telefonas.

Huawei P30 Lite yra vienas pigesnių telefonų modelių iš visos Huawei P serijos. Savo išvaizda jis nė kiek nenusileidžia kitiems, brangesniems Huawei modeliams, pavyzdžiui, Huawei P30 Pro.

Huawei P30 Lite turi aukštos raiškos, 6,15 colių įstrižainės LCD ekraną bei trigubą kamerą, todėl su šiuo mobiliuoju galėsite be vargo nufotografuoti daug gražių kadrų.

Vidinė telefono atmintis – 128 GB RAM ir ją galima papildomai padidinti, naudojant MicroSD korteles.

Huawei P30 Lite modelio našumas bei greitis tikrai atitinka savo kainą, nors itin didelių žaidimų pažaisti ir nepavyks. Jeigu tai telefonas, skirtas ne žaidimams, o daugiau jūsų darbui – tai neabejotinai geras pasirinkimas.

Pagrindiniai Huawei P30 Lite privalumai:

  • modernus ir patrauklus dizainas;
  • didelės raiškos triguba kamera (pirmasis objektyvas turi net 48 MP raišką);
  • greitasis baterijos įkrovimas.

Trūkumai bei sprendimai

Iš trūkumų verta paminėti mažesnę nei įprastą kitiems Huawei telefonams baterijos talpą ir procesoriaus galią (4 GB RAM). Taip pat gali būti, kad ilgiau pasinaudojus šiuo telefonu, jums bus reikalingas Huawei P30 Lite ekrano keitimas. Ši dalis gali gana greitai nusidėvėti ar net skilti, jei būsite neatsargūs.

Kaip bebūtų gaila, bet Huawei P30 Lite nėra padengtas papildomu stiklu ir neturi papildomo hidroizoliacijos sluoksnio nuo dulkių, todėl jis nėra labai atsparus išoriniams veiksmams. Tačiau viskam yra sprendimas.

Tam, kad galėtumėte geriau apsaugoti šio mobiliojo telefono ekraną, rekomenduojama uždėti apsauginį ekrano stikliuką arba įsitikinti, kad turite draudimą telefono ekrano pakeitimui.

Huawei P30 Lite ekrano keitimas atliekamas labai greitai ir praktiškai kiekvienoje telefonų taisykloje. Tačiau, jeigu norite, kad Huawei P30 Lite ekrano keitimas būtų atliktas tikrai kokybiškai, verta rinktis sertifikuotus Huawei telefonų aptarnavimo centrus.